Afyon Evden Eve Nakliyat

Afyon Evden Eve Nakliyat-01

Türkiye geneline ev taşıma, ofis ve parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, her daim profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Afyon evden eve nakliyat sunmuş olduğu pratik çözümler sayesinde yük ve eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler alanında uzman ustalarımız tarafından nakil edilmektedir.

Afyon Evden Eve Nakliyat

Afyon Evden Eve Nakliyat
Afyon Evden Eve Nakliyat

Taşıma öncesinde müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Eşyaların ambalajlanması, sökülmesi ve montaj edilmesi için ek ücret söz konusu değildir. Afyon evdema evden eve nakliye firmamız şehir içi ev taşıma, şehirler arası ev, ofis, parça eşya taşıma ve kurumsal taşımacılık hizmetleri vermektedir. Ayrıca tüm il ve ilçeler için sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Afyon İstanbul Arası Nakliye

Parça eşyalar, tek katlı ofisler ve daireler Afyon İstanbul arası nakliyat firmamız tarafından taşınmaktadır. İstanbul ve Afyon’nun tüm ilçelerine nakliye desteği sağlanmaktadır. Firmamız şehirler arası ev taşıma hizmetlerini kapalı kasa araçlar ile vermektedir. Yüklerin tamamı 1 iş günü içerisinde Afyon’a getirilmektedir. Ayrıca Afyon İstanbul arası nakliyat hizmetleri sayesinde 1+1 gibi küçük daireler bile kısa bir zamanda taşınabilmektedir. Firmamız paketlenen eşyaları dikkatli bir şekilde araçlara yüklediği  için sevkiyat sırasında maddi hasarlar yaşanmamaktadır. Afyon İstanbul arası nakliyat adı altında ev, ofis taşıma, parsiyel taşımacılık ve tekstil taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

 Nakliyat Firmaları

Afyon nakliyat firmaları 2000 yılından bu yanadır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm yükler sadece firmamıza ait olan araçlar ile taşınmaktadır. Afyon Ankara arası ve Afyon İzmir arası sevkiyatlar indirimli fiyatlar ile düzenlenmektedir. Ayrıca evdema evden eve nakliyat istenilen adreslere ekspertiz ekibi de yönlendirmektedir. Bu sayede müşterilerimize detaylı fiyat bilgisi sunulmaktadır.

 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Afyon evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası mesafe uzunluğuna ve eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Evdema her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde yer alan eşyalar anlaşılan ücret dahilin de paketleme ve montaj edilmektedir.  Afyon şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma gibi hizmetler için de net yüzde 40’lık bir indirim yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir