Ankara Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları 2022

28.10.2022
88
Ankara Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları 2022

Şehirler arası nakliye dikkatle verilmesi gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Evini ya da ofisini farklı bir şehre taşıması gereken kişilerin merak ettikleri konu ise bunun bütçelerine getirecekleri maliyet olmaktadır. Kurumsal olan Evdema Nakliyat firmamız da müşterilerinin bu yönde sorularına telefonda cevap vermemektedir. Çünkü her evin eşyası özeldir, ayrıca taşınılacak adresin bilgileri ve özellikleri de farklıdır.

Müşterilerinin bütçelerine uygun fiyatlarla taşınabilmeleri amacıyla ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın adresinize yaptığı ziyaret ile gerekli analizleri yapıyor ve bilgileri alıyoruz. Ardından fiyat teklifimizi sunuyoruz. Onayınızı aldığımızda ise taşınma planını oluşturmaktayız. Planımızı eksiksiz ve hiç sorunsuz uygulayarak kısa zamanda yeni adresinize taşınabilmenizi sağlıyoruz.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda bütçenize uygun çözümler getiren firmamız ayrıca hizmet kalitesinden de ödün vermemektedir. Sunduğumuz kaliteli hizmete gösterilen ilgi sürekli artmaktadır. Bizlerde müşterilerimizi bekletmemek adına ekiplerimizi genişletiyoruz. Bunun yanında tüm personelimize eğitimler vererek işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktayız. Firmamız evinizin farklı bir adrese taşınması işlemini şu şekilde gerçekleştirmektedir.

  • Taşınma günü ekiplerimiz gelerek eşyalarınızı özenle paketleme ve ambalajlama yaparak toplamaktadır
  • Üst katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat yapmaktayız
  • İçleri süngerle kaplanmış kapalı kasa, yeni model araçlarla nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz
  • Yeni adresinizde eşyaları evin içine almakta eşyaları yerleştirmekteyiz. Eski adreste demontajı yapılan mobilyaların montajını yapmaktayız.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat Süresi

Şehirler arası nakliye süresi yeni taşınılacak şehrin şehrimize uzaklığına bağlı olarak değişmektedir. Şehir içinde aynı günde nakliye tamamlanırken şehirlerarasında bu süre uzamaktadır. Taşınacağınız adresin bilgisini aldığımızda yaklaşık sürenin bilgisini sizlere veriyoruz. Yaklaşık süre diyoruz çünkü trafiğin durumuna ve mevsim şartlarına bağlı olarak uzun yolda geçirilen süre bir miktar değişebilmektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetini kurumsal firmamız sözleşmeli şekilde sunuyor. Fiyat teklifimizi kabul etmenizin ardından eşyalarınızın gerçek değerinden sigortayı başlatmaktayız. Taşınma öncesinde nakliyat sözleşmesini ve sigorta poliçesini sizlerle paylaşıyoruz. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimizle nakliyat firmalarına ve çalışanlarına karşı oluşan ön yargıyı ortadan kaldırıyoruz. Tüm sorularınıza cevap bulmanızı sağlıyoruz. Ayrıca şehirlerarasında taşınırken her aşamada sizleri bilgilendiriyoruz. Size özel çözümlerimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası