Antika Eşya Taşımacılığı

25.04.2019
96
Antika Eşya Taşımacılığı

Müzelerde veya villalarda bulunan antika eşyalar farklı nedenlerden dolayı bulunduğu adresten başka bir adrese taşınmaktadır. Ancak bu tür eşyalar, diğer eşyalara göre daha çok hassasiyet gerektirmektedir. Maddi açıdan değerli olan antikalar, en ufak bir darbe alması durumunda kırılabilmektedir. Firmamız antika eşya taşımacılığı noktasında profesyonel bir destek sağlamaktadır. Tüm antikalar kaliteli ve yırtılması güç olan ambalajlar ile paketlenmektedir.

Kırılgan antikalar için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Firmamız yükleme işlemlerinde de hassasiyet göstermektedir. Özellikle de ambalajlanan antikaların taşınması için sigortalı araç modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu bu araçlar sayesinde en küçük bir yüzeyin zarar görmesi engellenmektedir. Antika eşya taşımacılığı hizmetleri İstanbul’un tüm ilçeleri için aktif bir şekilde verilmektedir.

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika gibi değerli olan eşyalar firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalama işlemleri ekspertiz ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede zarar gören eşyaların vermiş olduğu maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Antika eşya taşımacılığı hizmetlerinde kullanılan tüm araç modelleri kapalı kasalardan oluşmaktadır. Dolasıyla da yüklerin çevresel etkenlerden dolayı herhangi bir zarar görmeleri engellenmektedir.

Ayrıca firmamız müze taşımacılığı noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Talep edilen adreslere maksimum 1 gün içerisinde personel ve araçlar yönlendirilmektedir. Taşıma işlemleri ise aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Antika eşya taşıma her nakliyat firmasının anlamış olduğu bir iş değildir. Bu taşımacılık hizmeti ciddi bir anlamda profesyonellik gerektirmektedir. Özellikle paketleme işlemlerini gerçekleştiren personellerin daha önceden antika taşıma tecrübesi olması gerekmektedir.

antika eşya taşımacılığı

antika eşya taşımacılığı

Antika Eşya Nakliyesi

Antikalar, panolar ve çeyizlik eşyalar firmamız tarafından taşınmaktadır. Nakliyat hizmetleri ise piyasa şartlarına göre daha ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Tüm yükler özenle ambalajlanmaktadır. Ancak firmamız ambalajlama çalışmaları için herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Bünyemizde bulunan araçlarda ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Sizde hemen antika eşya taşıma hizmetleri noktasında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Evdema evden eve nakliyat firmamız Türkiye’nin 81 iline araç desteği sunmaktayız. Tüm il ve ilçelere yürütülen taşımacılık faaliyetleri, müşterilere söz verilen tarihe kadar da tamamlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası