Araç Parkurumuz ile sizlere en iyi nakliye hizmetlerini sorunsuz sunuyoruz. Evdema Nakliyat araçlarımız profesyonel olarak bu iş için geliştirilmiş özel sistemli araçlardır. Tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilecek potansiyele sahiplerdir.

 

Nakliye ve Taşınma İşlemlerinde Araç Kiralama : Ev veya İş yeri taşınmalarında eşyaya göre araç kiralayabilirsiniz. İsterseniz Kamyon isterseniz daha ufak araçlar kiralayabilirsiniz. Böylece daha ekonomik ücretler ödersiniz.

 

Araç Parkurumuzun Avantajları

Evdema Nakliyat firması sektörde 25 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Geniş ve özellikle araç parkurumuz ile her zaman sizlerin isteklerine hazır durumdayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Geniş Araç parkurumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir nakliyat ve lojistik firması olmak.

  • Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmetler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bir bağ kuracağız.
  • Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
  • Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.
  • İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Evdema nakliye olarak sizlere istediğiniz ölçülerde geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Ülkemizin her yerine hizmet veriyoruz. Evden eve nakliye ile zahmetsiz nakliye hizmeti sunuyoruz.