Asansörlü Ev Taşıma ve Nakliye

Asansörlü Ev Taşıma ve Nakliye

Asansörlü ev taşıma ve nakliye, iş yeri taşıma, ofis taşıma ve nakliye hizmetimiz vardır. Nakliye hizmetlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti ile olmaktadır. Tüm eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma personellerimiz konusunda uzman olup de monte ve montaj işlemleri tarafımızdan yapılabilmektedir. Yüksek binalarda ise asansörlü araçlarımız ile indirme ve taşıma, nakliye işlemleri yapılmaktadır.

Asansörlü Ev Taşıma ve Nakliye Hizmeti

Asansörlü ev taşıma, iş yeri taşıma, ofis taşıma ve nakliye hizmetimiz ile sizlere Kurumsal Nakliyat Hizmetleri sunuyoruz. Sunulan hizmetler arasında piyano ve çelik kasa nakliyesi de yer alıyor. Ağır eşyaların taşınmasında tek ve çift pistonlu asansörler kullanılmaktadır. Yük asansörleri çelik kasa ve piyanoların çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Piyano gibi hassas enstrümanların ve eşyaların paketlemesinde destek malzemeleri kullanılmaktadır. Darbelere karşı ekstra koruma sağlayan bu malzemeler ile kırılma riski bulunan tüm eşyalar yeni adreslerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılıyor.

Asansörlü Ev Taşıma Ve Nakliye

Asansörlü Ev Taşıma Ve Nakliye

Asansörlü Ev Taşınma ve Nakliye Fuar Taşımacılığı Hizmetleri

Stant taşıma ve montaj hizmetleri veren nakliye firmalarının sayısı her geçen artıyor. Nakliye şirketimiz fuar dışında konser, kongre ve seminer gibi tüm organizasyonlarda da müşterilerine profesyonel destek sağlamaktadır. Diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi fuar taşımacılığı hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde verilmektedir.

 Sigortalı Asansörlü Ev Taşıma ve Diğer Hizmetler

Zarar görme riskine karşı tüm değerli eşyalar sigortalanmaktadır. Maddi kayıpların önüne geçmek için yapılan sigorta hizmetleri ücrete dahildir. Müşteri memnuniyetine yönelik sunulan hizmetle arasında mobil takip sistemi de yer alıyor. Taşınma esnasında eşyalarının nerede olduğunu merak eden müşteriler yük takip programlarını kullanarak araçları harita üzerinden takip edebilir.

Asansörlü Ev Taşıma Ve Nakliye

Asansörlü Ev Taşıma Ve Nakliye

 Nakliye Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Nakliye esnasında  web-sitelerimizden fiyat teklifi alan müşterilere birçok ödeme yöntemi sunuluyor. EFT / Havale dışında kapıda ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri de mevcut. Evdema nakliyat firması müşterilere 3 ile 6 ay arasında değişen taksit imkanları da sunmaktadır.

Nakliye firmamızın sunduğu diğer hizmetler arasında askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliye ve parça eşya taşımacılığı yer alıyor.

 Kiralık Kamyon ve Kamyonet

Kamyon, nakliye aracı ve kamyonet kiralamak isteyen firmalar için günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri sunuluyor. Fiyat teklifi almak isteyen müşteriler kiralanacak aracı ve kiralama süresini belirtmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?