Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat; Evdema Nakliyat’ın ev taşıma hizmetlerinde sıkça kullandığı nakliyat hizmetlerinden biridir. Eşyaların daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için tercih edilen asansör sistemleri, Evdema nakliyat firması tarafından temin edilmektedir.

Yüksek katlı binalar için kullanılan bu sistemler, güvenli taşıma açısından da oldukça önemlidir. Evdema evden eve nakliyat firması, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde araç yönlendirmektedir. Eve gelen ekipler, hem eşyaları incelemekte, hem de aracın nereye kurulmasını belirlemektedir.

Ayrıca müşteriye fiyat noktasında da bilgi verilmektedir. Taşıma işlemleri maksimum 1 gün içerisinde tamamlanmakta ve yeni düzenin kurulması sağlanmaktadır. Asansörlü evden eve nakliye hizmetleri sayesinde eşyaların deforme olması veya sürekli insan gücüne maruz kalması da engellenmektedir. Firma, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve büro taşımacılığı noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır

Asansorluevdenevenakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat 3

İşlem görmesi planlanan eşyalar, öncelikle fiziksel özelliklerine göre gruplandırılmaktadır. Daha sonra tüm yüzeyler en az iki kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Daha önceden kurulmuş olan asansör sayesinde de kısa bir süre içerisinde binadan indirilmektedir. Evdema Nakliyat firması, eşyaların zarar görmemesi açısından çeşitli önlemler almaktadır.

Özellikle de sevkiyat sırasında iki farklı eşyanın birbirine sürtmemesi için araya destek malzemeleri yerleştirilmektedir.

Evdema evden eve nakliyat firması, yeni yaşam alanına getirilen eşyaları özenle monte etmektedir. Ayrıca yüklerin binalara çıkarılması noktasında da asansör sistemleri tercih edilmektedir. Bu sayede tüm işlemler daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firma, mobilyaların montajını ise, alanında uzman olan marangoz ustaları ile gerçekleştirmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Sürecinin İşleyişi

Sehirlerarasievdenevenakliyat 1.Bk
asansörlü evden eve nakliyat

Evdema nakliyat firması bünyesinde sayısız araç modelleri bulunmaktadır. Söz konusu bu araçlar düzenli bir şekilde bakımlardan geçirilmektedir. Ağır yükler veya ofis eşyaları için ise, uygun depolama alanlarına sahip olan araçlar temin edilmektedir. Evdema evden eve nakliyat araçlarının tamamı, k3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde şehirler arası taşımacılık noktasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Firma, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde araç yönlendirmektedir. Şayet eşyalara uygun araç modelinin firma bünyesinde bulunamaması durumunda, farklı firmalardan destek alınmaktadır.

Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Evdema  Evden Eve Nakliyat, tüm eşyaları teknolojik araç modelleri ile güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca taşıma öncesinde söz konusu eşyalar sigortalanmakta ve güvenlik daha da arttırılmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliye Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları, eşya sayısına, binanın kat planına ve güzergahın uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firma, ne olursa olsun hesaplı fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tüm eşyalar özenle incelendikten sonra maliyet hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için evdema evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?