Asansörlü Nakliyat

29.02.2020
116
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü  nakliye hizmeti ile Evdema taşımacık firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır. Rezidans, site ve bloğlar da yer alan tüm daireler için vinçler temin edilmektedir. Bünyemiz de bulunan asansörler 25 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca istenilen adreslere en geç 2 saat içerisin de vinç gönderimi sağlanmaktadır.

Asansörlü nakliye hizmetleri uzman ekipler tarafından verilmektedir. Binaların önüne kurulan asansör sistemlerinin yönetimi tecrübeli personelermiz tarafından yapılmaktadır. Evdema nakliyat taşıma öncesin de tüm eşyaları paketlemektedir. Paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde asansör sistemlerine yerleştirilmektedir. Firmamız yakın ilçeler için asansörlü taşımacılık fiyatları üzerinden indirimler de gerçekleştirmektedir.

Asansörlü Evdema Evden Eve Nakliyat

asansörlü nakliyat

 Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri her firma tarafından verilmemektedir. Çünkü asansör sistemleri pek çok nakliyeci de bulunmamaktadır. Bazı firmalar ise müşterilerinden gelen talep doğrultusun da asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri için vinç kiralama yoluna gitmektedir. Ancak bu durumda da taşımacılık maliyetleri yükselmektedir.

Evdema ise tüm asansörlü nakliyat hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan vinç sistemleri ile vermektedir. 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireler 2 saat içerisin de taşınmaktadır. Ayrıca tek ve çift taraflı asansör kullanılması durumun da müşterilerime ekstra indirimler yapılmaktadır.

Evdema Asansörlü Nakliye Fiyatları

 Asansörlü nakliye fiyatları binaların kat yüksekliğine ve  eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Evdema taşımacılık ise memnuniyet oranlarını yükseltmek için bir takım indirimler gerçekleştirmektedir. Ofisler, şirketler ve büyük holdingler için de asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır.

Firmamız piyasa şartlarına göre daha ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bünyemiz de kamyon, kamyonet ve orta kasa tır gibi sayısız araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde 5+1 gibi daireler, komple yükler ve büyük ofisler tek sefer de taşınmaktadır.

Asansörlü nakliye firmaları sayesinde eşyaların zarar görmeden ve insan gücüne maruz kalmadan taşınması mümkündür. Evdema ekipleri, gerek yükleme gerekse boşaltma işlemlerini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Asansörlü nakliye firmaları içerisin de en uygun hizmet Evdema taşımacılık

Tarafından sunulmaktadır. Ayrıca sigortalı nakliyat, şehirlerarası nakliye ve parça eşya taşıma gibi hizmetler de verilmektedir. Asansörlü nakliyat fiyatlarımızı öğrenmek için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası