Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

04.02.2019
299
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat; uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile güvenli, profesyonel hizmet veren ve müşteri odaklı çalışan bir firmadır. Evden eve nakliyat; ev taşımak isteyenler için oldukça zorlu bir süreçtir ve bu süreçte profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olabilir. Taşınırken izlenecek yolları ve gerekli süreçleri sizin adınıza değerlendirecek olan Evdema Nakliyat sayesinde taşınmak sizler için zor bir durum durumundan çıkacak ve kolaylaşacaktır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Profesyonel ve güler yüzlü personeli, temiz nakliyat araçları ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılır. Daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran Beşiktaş Evden Eve Nakliyat sektöründe kalitesi ve uygun fiyatı ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Nakliyat hizmeti alabilmeniz için Beşiktaş Nakliyat ile iletişim bilgilerinden irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Talebiniz üzerine evinizde inceleme yapmaya gelen ekspertizin fiyat belirlemesi için izleyeceği yol aşağıdaki gibidir:

  • Evin büyüklüğü ve eşyaların yoğunluğu,
  • Eşyaların paketlenmesi için kullanılacak miktarın belirlenmesi,
  • Eşyaların taşınmasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiği,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat aracının büyüklüğü,
  • Yeni evin kaçıncı katta olduğu…

Yukarıdaki bilgileri edinmiş olan ekspertiz; sizlere uygun fiyat garantisi ile bir teklif sunacaktır. Sizlerin de onayı ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşme sonrasında belirlenen gün ve saatte nakliyat personeli ve araçları kapınıza gelir. Büyük eşyaların demonte edilerek paketlenmesi ile işleme başlanır.

Tüm eşyalar düzenli bir şekilde nakliyat araçlarına ambalajlı bir şekilde yerleştirilir ve yeni adrese götürülmek üzere yola çıkar. Yeni adreste de eşyaların ambalajları açılır, monte edilir ve sizin isteğinize göre evinize yerleştirilir. Tüm eşyaların taşınma ve yerleştirme işlemi bittikten sonra sizlerin de memnuniyetiniz sonucunda nakliyat hizmeti son bulmuş olur. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA