Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

04.02.2019
295
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat; Beylikdüzü ve İstanbul’un her bölgesinde nakliyat hizmeti vermektedir. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat sektöründe adını duyurmasında ki en önemli unsur hizmetlerini kusursuz bir şekilde yapmasıdır. Evdema Evden Eve Nakliyat’ın ev taşıma konusunda özel olarak geliştirdiği yöntemler ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Evden eve nakliyat hizmeti sizlerin taşındığı ev ile başlayan taşınacağı eve kadar devam eden süreçtir. Bu zorlu süreçte sizlere en iyi ve güvenli bir şekilde hizmet verecek olan Beylikdüzü Nakliyat ile çalışmanın sizleri memnun edeceğinden şüpheniz olmasın. Yapacağı her hizmet garanti kapsamı altındadır. Eşyalarınızın sigortalı olması sizlere daha fazla güven vermektedir.

Evinizdeki eşyaların güvenli, hızlı ve profesyonel olarak taşınmasını istediğinizde firmamızın müşteri temsilcisi ile görüşüp ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Sizlerin de müsait olduğunuz bir zaman zarfında ücretsiz ekspertizimiz evinizi ziyarette bulunacaktır. Sizlere uygun fiyatlar sunabilmesi ve kusursuz bir nakliyat hizmeti verebilmesi için gerekli incelemeleri yapması gerekir. İncelemeleri ve nakliyat planı şu şekilde olacaktır:

  • Evin kaçıncı katta olduğu,
  • Asansör gerekip gerekmediği,
  • Hangi eşyaların sökülmesi gerektiği,
  • Eşyaların paketlenmesi için gerekli malzemelerin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiği,
  • Eşyaları hangi büyüklükte bir nakliyat aracının taşıyacağı,
  • Yeni dairenin kaçıncı katta olduğu gibi bilgilere erişmesi gerekir.

Yukarıdaki bilgilere erişen ekspertiz gerekli iş planını yapıp sizler için uygun bir fiyat teklifi sunar. Fiyatı sizlerde onayladığınızda belirtilen gün ve saatte nakliyat hizmeti için personeller ve araçlar hazır halde gelir. Ekspertizin koordinesi ile sökülmesi gereken eşyalar sökülür ve paketlenir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Asansörlü Ev Taşıma Hizmetleri

Daha sonra tüm eşyalar paketlenir ve dikkatli, özenli bir şekilde nakliyat araçlarına taşınır ve yerleştirilir. Tüm eşyaların özenli bir şekilde taşınması ile nakliyat personelleri ve araçları yeni adrese gitmek üzere yola çıkar. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Yeni adrese ulaşan nakliyat araçları ve personelleri yine büyük bir titizlikle eşyalarınızı düzenli ve özenli bir şekilde eve taşır. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sizin dilediğiniz şekilde eşyalarınızı monte eder ve yerleştirir. Sizlerinde memnuniyeti ile nakliyat hizmeti sona ermiş olur. Daha detayli bilgi için iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA