Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

04.02.2019
273
Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat; Beyoğlu başta olmak üzere İstanbul’un her semtine nakliyat hizmeti vermektedir. Hızlı, güvenli ve profesyonel hizmeti alabilmek için Beyoğlu Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Ev taşıma işlemi yorucu ve zahmetli bir iş olarak karşınıza çıkmaktadır. Ev taşıma hizmeti alacağınız firma sizlere sigortalı taşımayı kesinlikle sunmalıdır. Evden eve nakliyat uzmanlık ve tecrübe ister. Çünkü taşınacak eşyaların zarar görmemesi gerekir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Nakliyat hizmetine başlamadan önce sağlanan güvenin nakliyat sonrasında da devam etmesi çok önemlidir. Gerekli tüm sözleri veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan beyoğlu evden eve ile güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti almanız doğru bir karar olacaktır.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır. Sürekli kendini geliştiren, müşteri ilişkileri ile ilgili eğitimler düzenlemekte ve kalitesi ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Bu sayede bünyesinde çalışan nakliyat personelleri; hem güler yüzlüdür hemde nakliyat hizmetinde kusursuz ve temiz işlere imzalar atmıştır.

Sizler de Evdema Nakliyat’tan hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcisi ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Evinize gelecek ekspertiz aşağıdaki incelemelerden sonra sizlere uygun bir fiyat teklifi sunacaktır:

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

  • Evin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların yoğunluğu,
  • Asansörün gerekip gerekmediği,
  • Eşyaların ambalajlanması için gerekli malzemelerin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiği,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat aracının büyüklüğü,
  • Yeni adresteki daireye asansör gerekip gerekmediği…

Yukarıdaki bilgilere hakim olan ekspertiz bu unsurlara göre sizlere bir fiyat teklifi sunacaktır. Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde belirlenen gün ve saatte personellerimiz nakliyat araçları ve ekipmanları ile gelir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Ekspertizin yönlendirmesi ile sökülecek eşyalar sökülür, paketlenir ve nakliyat aracına taşınır. Diğer tüm eşyalar da paketlenip taşındıktan sonra nakliyat hizmetini tamamlamak üzere yeni adrese doğru yola çıkılır.

Yeni adrese de eşyalar taşınır. Sizin gözetiminiz ve dilediğiniz şekilde eşyalar yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyeti ile sonuçlanan nakliyat hizmetinin sonrasında mutlu bir şekilde evinizden ayrılırlar.

Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA