Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Bostancı Evden Eve Nakliyat

08.11.0201
3.102
Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı  Evden Eve Nakliyat; Bostancı ve çevresinde nakliye hizmeti veren bir firmadır. Uzun senelerdir nakliye sektöründe çalışanları  ile bir çok ilde ve ilçede müşterilerinin memnuniyetini ve takdirini almıştır. Evdema Nakliyat olarak nakliyat sektöründeki en büyük idealimiz müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve ucuz nakliye taşımacılığı ile de müşterilerimizi bu zorlu süreçte mağdur etmemektir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile daima müşterilerimizin yanında olmayı amaçlamaktayız. Ev taşımak taşınacak kişiler tarafından oldukça zorlu ve stresli bir süreçtir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve yeni dairede tekrar monte edilip yerleştirilmesi oldukça zorlu bir iştir.

Taşınma işinizi bırakın biz layıkıyla yapalım. Siz elinizi hiçbir şeye sürmeden sadece izleyerek bırakın evinizi biz taşıyalım ve siz yeni evinizin keyfini çıkarın.

Nakliye hizmeti almak için öncelikle iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız gerekir. Evinize gelecek olan ekspertizimiz; evinizdeki eşyaların yoğunluğuna bakar, evinizin kaçıncı katta olduğuna ve taşımada asansör gerekip gerekmediğine karar verir.

Sökülecek eşyaların notunu alır, paketlemek için kullanılacak malzemenin miktarını planlar, kaç nakliyat personeli ve kaç nakliyat aracı kullanılacağını saptar ve yeni adresle taşımanın yapılacağı kilometre hesabını hesaplar.

Bütün incelemeleri yapan ekspertizimin sizler için en özel ve uygun bir fiyat hesaplar. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda bir sözleşme hazırlanır ve eşyalarınızın sigortalama işlemi yapılır. Belirlenen gün ve saatte bostancı evden eve  nakliyat çalışanlarımız ve araçlarımız kapınızda hazır halde bulunurlar.

Bostancı Evden Eve Nakliye Paketleme Hizmeti

Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte tüm eşyalarınız temiz, dikkatli ve özenli bir şekilde demonte edilir, paketlenir ve nakliyat araçlarımıza yerleştirilir. Diğer eşyalarınız da paketlenip titizlikle nakliyat araçlarınıza yerleştirilir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Tüm eşyalarınızın taşıma araçlarımıza taşındıktan sonra yeni adresinize taşınmak üzere yola çıkılır. Yeni adrese ulaşan çalışanlarımız ve eşyalarınız dikkatli ve özenli bir şekilde evinize taşınır.

Dairenize taşınan eşyalarınız tekrardan monte edilir ve yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın özenle ambalajlarından çıkartılıp sizin istediğiniz ve dilediğiniz şekilde yerleştirilirler.

Sizlerin memnuniyeti ile mutlu bir şekilde nakliyat personellerimiz ayrılır. Sizler de eğer profesyonel ve temiz şekilde taşıma hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA