Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Bursa Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
205
Bursa Evden Eve Nakliyat

Yalova, İzmir gibi yakın iller için taşıma hizmeti veren firmamız, tüm yükleri profesyonel yöntemler ile nakil etmektedir. Bursa evden eve nakliyat ev taşıma, ofis taşıma ve parsiyel yük taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Bursa’dan İstanbul’a da sevkiyatlar düzenlenmektedir. Nakliye hizmeti veren pek çok şirket komisyonculuk yapmaktadır. Ancak Evdema için böyle bir durum söz konusu değildir.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler çok kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından sökülmekte ve daha sonra ambalajlanmaktadır. Ofis ve banka taşıma gibi kurumsal hizmetler için ise K3 belgesine sahip olan araç modelleri temin edilmektedir.

  HEMEN TEKLİF İSTE   

Evdema Şehirlerarası Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliye

Bursa Evden Eve Nakliye

Bursa şehirler arası nakliyat firmamız 2000 yılından bu yanadır evden eve nakliye sektörün de hizmet vermektedir. Sektörün tüm sıkıntıları firmamızın tecrübeleri sayesin de ortadan kaldırılmaktadır. En ufak bir eşya zarar görmemekle birlikte tüm yükler 2 iş günü içerisinde istenilen il veya ilçelere ulaştırılmaktadır. Bursa şehirler arası nakliyat firmamız her zaman kurumsal ve kaliteli bir çalışma prensibi sergilemektedir. Örneğin ev mobilyaları marangoz ustalarımız, avizeler ise elektrik ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Müşterilerimiz nakliyat süresince her hangi bir zorluk ile karşılaşmamaktadır. Balıkesir evden eve nakliyat hizmetimiz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bursa İstanbul Arası Taşımacılık

Parça yükleriniz veya ev eşyalarınız için Bursa İstanbul arası nakliyat firmamızı arayabilirsiniz. İki büyük şehir arasında sürekli sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Bu sevkiyatlar ile Bursa’dan İstanbul’a gidecek olan eşyalar 2 iş günü içerisinde işlem görmektedir. Ayrıca firmamız Bursa İstanbul arası nakliyat hizmetlerini yüzde 20 indirimli fiyatlar ile vermektedir. Ofis, ev ve komple yükler için de müşterilerimize özel araçlar tahsis edilmektedir.

Evdema Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa evden eve Taşımacılık fiyatları sektör ortalamasının çok çok altındadır. Fiyatların belirlenmesi noktasında eşya sayıları ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Bursa şehirler arası nakliyat ücretleri de yol uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Ne olursa olsun firmamız makul rakamlar ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Montaj, ambalajlama veya sökme gibi işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bursa İstanbul arası nakliyat fiyatları ise her zaman sabittir.  Bolu evden eve nakliye hizmetleri de sunuyoruz. Diğer illere her zaman nakliye hizmetimiz vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA
WHATSAPP