Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Çankırı Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
197
Çankırı Evden Eve Nakliyat

Çankırı evden eve nakliyat şirketimiz sayesinde şehir dışına taşınacak olan müşterilerimiz zahmetsiz bir süreç geçirmektedir. Firmamız bölge de yer alan ilçe ve köylere araç desteği sağlamaktadır. Tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından ambalajlanmakta ve ardından araçlara yerleştirilmektedir. Çankırı evden eve nakliyat ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis ve kurumsal yük taşıma gibi hizmetler sunmaktadır.

Çankırı Evden Eve Nakliyat

Bünyemiz de bulunan kamyonlar günümüzün teknolojisi ile dizayn edilmiştir. Bu nedenle de eşyaların zarar görmesi veya araç içerisinde sürtünmeden dolayı deforme olası söz konusu değildir. Çankırı nakliyat firmamız tüm daireleri en geç 24 saat içerisinde taşımakta ve eşyaların montajını gerçekleştirdikten sonra binadan ayrılmaktadır.

  HEMEN TEKLİF İSTE   

Evdema Şehirler arası Nakliyat

Çankırı Evden Eve Nakliye

Çankırı Evden Eve Nakliye

Çankırı şehirler arası nakliyat firmamız İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illere sevkiyatlar düzenlemektedir.  Komple yükler ve parça eşyalar istenilen şehirlere kadar götürülmektedir. Firmamız şehirler arası nakliye adı altında ev taşıma, seri imalat ürünü taşıma veya komple mobilya taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Çankır’dan İzmir’e, Denizli ve Diyarbakır’a da sevkiyatlar düzenlenmektedir. Tüm yükler ekonomik rakamlar ile taşınmaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için teslimatlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çankırı şehirler arası nakliyat araçlarının tamamı K3 belgesine sahiptir. Çanakkale evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Çankırı İstanbul Arası Taşımacılık

İstanbul’a gidecek olan tüm yükler Çankırı’nın çeşitli ilçelerinden alınmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine kadar ulaşım sağlanmaktadır. Firmamız haftalık olarak Çankırı İstanbul arası nakliyat seferleri düzenlemektedir. Bu seferler sayesinde parça eşyalar bile çok ekonomik fiyatlar ile nakil edilmektedir. Ayrıca Çankırı İstanbul arası nakliyat fiyatları için yüzde 10’luk bir indirim gerçekleştirilmektedir. Eşya sayısının fazla olması durumunda ise indirim oranı da yükselmektedir.

Evdema Evden Eve Nakliyat Firması

Evdema evden eve nakliyat firması müşteri memnuniyetine önem veren bir çalışma prensibine sahiptir. Kesinlikle komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirilmemektedir. Firmamız sadece kendi bünyesinde yer alan kamyonlar ile hizmet vermektedir. Ayrıca bu araçların üzerinde firmamıza ait olan yazılar bulunmamaktadır. Evdema evden eve nakliyat fiyatları 1200 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu rakam tamamen ortalama olmakla beraber eşya sayısına göre azalmakta veya artmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA