Çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız, müşterilerini memnun etmektedir. Evlerde veya şirketler bulunan eşyalar maksimum 1 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşıma hizmetleri sadece profesyonel yöntemler ile verilmektedir. Firmamızın uzman personelleri tarafından ambalajlanan eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca Ümraniye, Dudullu gibi yakın ilçelere de 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Bu ekipler evlerde bulunan eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Ardından ise paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Evden eve taşıma parça eşya taşıma, şirket taşıma, şehir içi yük taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Firmamıza gelen tüm talepler ise en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliye hizmetleri adı altında 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Mobilyaların, kanepelerin veya perdelerin montajı da profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşterilerine her zaman zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Bünyemizde tüm eşyaları tek bir seferde taşıyabilecek kadar geniş olan araç modelleri yer almaktadır. Özellikle de şirket taşıma hizmetleri sadece sigortalı kamyonlar ile verilmektedir. Çekmeköy evden eve nakliye sayesinde şehir içi ev taşıma süreleri bir hayli kısaltmaktadır. Firmamız yüksek katlı binalar, rezidanslar veya siteler içinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine de ekspertiz desteği sunulmaktadır.

çekmeköy evden eve nakliyat
çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy Ofis Taşıma Firması

Firmamız kurumsal şirketler, bürolar veya fabrikalar için Çekmeköy ofis taşıma hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarında bulunan deri koltuklar, masalar veya toplantı odaları profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız maddi açıdan değerli olan şirket malzemeleri içinde sigorta desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm yükler teknolojik ekipmanlar ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Yeni çalışma alanlarına getirilen mobilyaların montajı ise uzman marangoz ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Çekmeköy ofis taşıma hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız kesinlikle komisyonculuk yapmamaktadır. Kurulum, taşıma veya paketleme işlemleri sırasında yüklerin zarar görme riski de bulunmamaktadır. Çekmeköy ofis taşıma personellerimiz nakliye sürecini hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca tüm işlemler sıfır sorun ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız parça eşya taşımacılık hizmetlerini de 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları hakkında doğru bir bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm adreslere yönlendirilen ekspertiz ekipleri sayesinde taşıma maliyetleri aynı gün içerisinde hesaplanmakta ve müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız tüm hizmetlerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Ayrıca 5+1 ve 5+2 gibi daireler bile çok kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Firmamız farklı illere de sevkiyat düzenlemektedir. Örneğin Çekmeköy’ den Ankara’ya ve İzmir’e taşınacak olan eşyalar içinde her türlü destek sunulmaktadır.

Çamlık Mahallesi, Gaziler Cd. No:2 D:no 20, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul

  1. Arzu diyor ki:

    Evimi çekmeköy den. Muğla Bodrum’a taşıttım müşteri temsilcileri olsun taşıyan personel olsun gayet ilgili ve işini benimseyen insanlar her şey istediğimiz gibi oldu burdan firma yetkilileri ve taşıma personeline teşekkür ederim .

  2. metin mert diyor ki:

    çekmeköy evden eve nakliyat, ev taşıma işlemimi çekmeköy de bulunan evdema nakliyat firmasına yaptırdım çok memnun kaldım.

    evdema nakliyat personeline çok teşekkür ediyorum .

Yorumlar kapalıdır.