Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Çekmeköy evden eve nakliyat

07.11.2018
4.093
Çekmeköy evden eve nakliyat

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız, müşterilerini memnun etmektedir. Evlerde veya şirketler bulunan eşyalar maksimum 1 iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşıma hizmetleri sadece profesyonel yöntemler ile verilmektedir. Firmamızın uzman personelleri tarafından ambalajlanan eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca Ümraniye, Dudullu gibi yakın ilçelere de 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Bu ekipler evlerde bulunan eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Ardından ise paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Evden eve taşıma parça eşya taşıma, şirket taşıma, şehir içi yük taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. Firmamıza gelen tüm talepler ise en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Çekmeköy Evden Eve Nakliye ile  ücretsiz ekspertiz hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliye hizmetleri adı altında 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler ekonomik fiyatlar ile taşınmaktadır. Mobilyaların, kanepelerin veya perdelerin montajı da profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız müşterilerine her zaman zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır. Bünyemizde tüm eşyaları tek bir seferde taşıyabilecek kadar geniş olan araç modelleri yer almaktadır. Özellikle de şirket taşıma hizmetleri sadece sigortalı kamyonlar ile verilmektedir. Çekmeköy evden eve nakliye sayesinde şehir içi ev taşıma süreleri bir hayli kısaltmaktadır. Firmamız yüksek katlı binalar, rezidanslar veya siteler içinde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ayrıca İstanbul’un 39 ilçesine de ekspertiz desteği sunulmaktadır.

Evdema  Ofis Taşıma Firması

Çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat

Firmamız kurumsal şirketler, bürolar veya fabrikalar için Çekmeköy ofis taşıma hizmeti vermektedir. Çalışma alanlarında bulunan deri koltuklar, masalar veya toplantı odaları profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız maddi açıdan değerli olan şirket malzemeleri içinde sigorta desteği sağlamaktadır. Ayrıca tüm yükler teknolojik ekipmanlar ile paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Yeni çalışma alanlarına getirilen mobilyaların montajı ise uzman marangoz ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Çekmeköy ofis taşıma hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Firmamız kesinlikle komisyonculuk yapmamaktadır. Kurulum, taşıma veya paketleme işlemleri sırasında yüklerin zarar görme riski de bulunmamaktadır. Çekmeköy ofis taşıma personellerimiz nakliye sürecini hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde tamamlamaktadır. Ayrıca tüm işlemler sıfır sorun ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız parça eşya taşımacılık hizmetlerini de 1 gün içerisinde tamamlamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları hakkında doğru bir bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm adreslere yönlendirilen ekspertiz ekipleri sayesinde taşıma maliyetleri aynı gün içerisinde hesaplanmakta ve müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız tüm hizmetlerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Ayrıca 5+1 ve 5+2 gibi daireler bile çok kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Firmamız farklı illere de sevkiyat düzenlemektedir. Örneğin Çekmeköy’ den Ankara’ya ve İzmir’e taşınacak olan eşyalar içinde her türlü destek sunulmaktadır.

Çamlık Mahallesi, Gaziler Cd. No:2 D:no 20, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA