Çekmeköy ofis taşıma

04.03.2020
91
Çekmeköy ofis taşıma

Çekmeköy ofis taşıma firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine nakliye hizmeti vermektedir. Ofis mobilyaları, deri koltuklar, kitaplıklar özenle paketlenmektedir. Ayrıca şirket taşıma, iş yeri taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Firmamız talep edilen çalışma alanlarına 1 iş günü içerisin de ekip yönlendirmektedir.

Tüm ofis eşyaları Evdema nakiyat ekipleri tarafından paketlenmekte ve araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca kırılgan malzemeler için ayrı bir paketleme desteği sunulmaktadır. Çekmeköy şirket taşıma hizmetleri sadece kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Çok katlı şirket ve iş yerleri için ise asansörlü ofis nakliye desteği sağlanmaktadır.

Çekmeköy Ofis Taşıma Hizmeti

çekmeköy ofis taşıma

 Çekmeköy ofis taşımacılığı hizmetlerimiz ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Talep edilen rakamlar içerisin de paketleme, yükleme, yerleştirme ve montaj gibi hizmetler de yer almaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından ambalajlanan mobilyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Çekmeköy ofis taşımacılığı adı altında Ümraniye, Kozyatağı ve Üsküdar gibi yakın ilçelere 1 saat içerisin de araç tahsis edilmektedir. 1+0 ofisler için ise yüzde 25’e varan indirimler yapılmaktadır. Çekmeköy ofis taşıma firmamız her zaman kurumsal bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

Çekmeköy Ofis Nakliye Firmaları

 Çekmeköy ofis taşıma firmaları tercih edilirken kurumsallık ön planda tutulmalıdır. Çünkü her firma aynı kalite de hizmet vermemektedir. Örneğin ambalajlama çalışmaların da kullanılan naylonların sağlamlığı oldukça önemlidir. Bazı Çekmeköy ofis nakliye firmaları maliyetleri düşürmek için ucuz naylonlar kullanmaktadır. Bu nedenle de eşyalar zarar görmektedir. Evdema ise profesyonel hizmet anlayışı gereği tüm hizmetlerini birinci sınıf malzemeler ile vermektedir. Firmamız asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve parça ofis eşya taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır.

Evdema  Şirket Taşıma Fiyatları

 Çekmeköy ofis taşıma fiyatları Evdema tarafından düşürülmektedir. Firmamız rakiplerine oranla makul bir hizmet sunmaktadır. 2+1 gibi büyük ofisler için ise yüzde 25’lik indirimler yapılmaktadır. Ayrıca çok katlı şirketler için büyük kamyonlar tahsis edilmektedir. Çekmeköy ofis nakliye firmaları ile iletişime geçerek fiyat noktasın da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstanbul Ankara gibi büyük şehirlerin tamamına ofis taşıma, parça eşya taşıma ve şirket taşıma gibi hizmetler sunulmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası