Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

07.11.2018
2.105
Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Çengelköy Evden Eve Nakliyat firması olarak hedefimiz, müşterilerimizin ev eşyalarını güvenli bir şekilde götüreleceği yere kadar  ulaştırmaktır. Bunu yaparken, kalite ve hızımızdan asla ödün vermeyerek çalışmalarımızı idame ettirmekteyiz.

Alanında uzman olan ekibimiz aracılığı ile evden eve nakliyat işleminizi tamamlarken, müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Başarılı olmamızdaki en önemli etkenler, sektörde deneyimli ve uzman olan ekibimiz yanısıra güvenilir olmamız, en son teknolojiyi her daim takip etmemizdir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Yıllardır değerli eşyalarınızı, kendi eşyamız gibi koruyarak yerlerine ulaştırmamız ve müşterilerimizden memnuniyet bildiren geri dönüşleri almamız, firma olarak en büyük gurur kaynağımız diyebiliriz.

Evdema Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin maddi ya da manevi değeri bulunan tüm eşyalarınız şirketimiz için de oldukça önemlidir. Evdema Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken, eşyalarınızın sigortalanması hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu seçenekle birlikte ekspertiz çalışanlar, taşınma işleminden önce eşyalarınızın değerini hesaplayarak, Zarar hasıl olması halinde, önceden belirlenen değer müşterilerimize ödenmektedir.

Evdema evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı hasarsız bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırmak için paketleme işlemine fazlası ile özen göstermektedir. Her tür eşyanız için ayrı ayrı paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Çabuk kırılabilecek mutfak eşyaları için ayrı, çizilebilecek ve hasar görebilecek mobilyalar için ayrı paketleme işlemi yapılır. Eşyaların yanlış paketlenmemesi halinde, müşteri için üzüntü verici durumlar ve eşya kayıpları ortaya çıkabilecektir. Bu nedenle, müşterilerimizin eşyalarının paketleme işlemi bizim için büyük önem arz etmektedir.

Evdema Nakliyat, yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

Çengelköy Evden Eve Nakliye Taşıma Hizmeti.

Taşıma Hizmeti ; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkanıyla yeni evinize taşıyor ve sizi bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

Şehir içinde ve ya şehirler arasında, kimi zaman müşterilerimiz eşyalarının hepsini değil, bir kısmının taşınmasını talep ederler. Bu talep genellikle, yazlığı bulunan müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Parça eşya taşıma sisteminde, müşterilerimizin taşınacak ve yerinde kalacak eşyalarına zarar verilmemesine büyük özen gösterilmektedir.

Kontrol ve Müşteri Onayı ; Evdema Nakliyat tüm taşımalarında asıl hedef %100 müşteri memnuniyeti mottosu ile hizmet vermektedir. Bizim için en önemli aşama olan son aşamamızda müşteri memnuniyetini ve onayını alıyoruz ve taşıma işlemini sonlandırıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Bizleri yakın çevrenize tavsiye etmeniz ve güzel dilekleriniz ile uğurlamanız için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın. Evdema Nakliyat 25 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübesiyle her türlü taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. gökhan dedi ki:

    Biz çok memnun kaldık. Hem Gonca hanım hem de gelen ekibin başındaki Mehmet abi çok ilgili insanlar. Taşınma öncesi ne konuştuysak vaat ettikleri şeyi aynen yaptılar. Taşınmadan bir gün önce ve taşınma sırasında Gonca hanım arayıp nasıl gittiğini sordu, bu çok önemli bir şey. Ben buradaki yorumlara bakarak karar vermiştim, başkalarına da yardımcı olsun diye yazıyorum, güvenle evinizi taşıtabilirsiniz. Teşekkürler.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA