Corona virüs tedbirlerimiz

30.03.2020
100
Corona virüs tedbirlerimiz

Corona virüs tedbirlerimiz ile müşterilerimizin ve personellerimizin sağlıklarını en iyi şekilde korumaya çalışıyoruz. Tüm tedbirlerimizi almış bulunuyoruz.

Corona virüs tedbirlerimiz;

Siz değerli müşterilerimize, COVID-19 ile ilgili bu aksaklık ve belirsizliğin ortasında, Evdema Nakliyat sizin için buradayız. Bu zor dönemde sizlere hizmet verirken sağlık otoritesi rehberliğini yakından takip ediyoruz. Evdema nakliyat  ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. evdema nakliyat ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

[fc id=’5′ type=’popup’ placement=’inline’]  HEMEN TEKLİF İSTE   [/fc]

 

Corona Virüs -COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;

Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.

corona virüse karşı  elemanlarımızın sağlık önlemlerini aldık:

  • Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
  • Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.
  • Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Ürünlerinizle direk teması önlemek adına tüm ürünlerinizi streç ile kaplıyoruz. Bu işlemin yapılmadığını gördüğünüzde firmamızın  müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında evdema nakliyat müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.
  • Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Evdema Nakliyat bu süreçte tüm evden eve nakliyat ve diğer nakliye ihtiyaçlarında nakliye fiyatlarında  %40 indirim sağlamıştır.
HER ŞEY GELECEĞİMİZ İÇİN…..
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası