Çorum Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
172
Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum evden eve nakliyat şirketi, İstanbul başta olmak üzere pek çok ile ev ve ofis taşıma hizmeti vermektedir. Farklı özelliklere sahip olan yükler veya eşyalar paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız eşyaların zarar görmesini engellemek adına ciddi önlemler almaktadır.

Çorum Evden Eve Nakliyat

Yükleme, boşaltma gibi işlemler bilinçli bir şekil de yapılmaktadır. Çorum evden eve nakliye firmamız kurumsal yük taşıma, şirket taşıma, parça eşya taşıma ve ev taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca söz konusu tüm hizmetler için montaj desteği de sağlanmaktadır. Örneğin mobilyalar, deri koltuklar, yemek masaları ve raf sistemleri marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve takılmaktadır.

Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum İstanbul Arası Nakliyat

Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum İstanbul arası nakliyat şirketimiz, tüm yükleri istenilen adreslere kadar götürmektedir. Taşıma işlemleri sırasında ürün sahiplerinden gelen talepler de değerlendirilmektedir… Çorum’dan İstanbul’a getirilen parça eşyalar bile adreslere kadar götürülmektedir. Söz konusu parçaların montajı da uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Çorum İstanbul arası nakliyat hizmetleri ile   1+1 ve 2+1 gibi daireler kısa bir zaman içerisinde nakil edilmektedir. Ayrıca firmamız asansörlü evden eve nakliyat noktasında da pratik çözümler üretmektedir. Zira İstanbul’a yeni taşınan müşterilerimizin yüksek katlı binaları için vinç sistemleri temin edilmektedir. Çankırı evden eve nakliye hizmetimiz de bakabilirsiniz.

 Çorum Şehirlerarası Nakliye

Firmamız 20 yıldır Çorum şehirlerarası nakliyat sektörün de boy göstermektedir. Çorum’dan 81 ile sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ankara, Eskişehir ve Bilecik gibi illere 1 iş günü içerisin de erişim sağlanmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Bununla birlikte İstanbul’a gidecek olan yükler için ek indirimler uygulanmaktadır. Çorum şehirlerarası nakliyat ücretleri çok düşük meblalardan oluşmaktadır. Kısa güzergahlar için yakıt ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunların dışında Çanakkale evden eve nakliyat hizmetimiz vardır.

Çorum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya taşıma maliyetleri, hizmetten hizmete göre farklılık göstermektedir. Örneğin ev taşıma ile ofis taşıma hizmetleri için gerekli olan işçi sayısı veya araç türü farklıdır. Bu nedenle de Çorum evden eve nakliyat fiyatları hakkında net bir bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Paketleme, montaj gibi ek destekler tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çorum şehirlerarası nakliyat fiyatları ise 1000 Türk Lirasından başlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?