Edirne Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
152
Edirne Evden Eve Nakliyat

 Edirne evden eve nakliyat ofis, şirket ve ağır eşya taşıma noktasında profesyoneldir. Evdema nakliye şirketi 25 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da taşıma hizmetleri bilinçli bir şekilde verilmektedir. Firmamız genel olarak şehirlerarası nakliyat, kurumsal taşımacılık, parça eşya ve asansörlü ev taşıma gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Edirne evden eve nakliye, her türlü eşyayı özenle paketlemektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Montaj işlemleri de marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın kendi şahsına ait olan kamyon ve tır modelleri sayesinde taşıma işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Edirne evden eve nakliyat sadece K3 belgesine sahip olan araç modelleri ile hizmet vermektedir. Her türlü yük ve eşya firmamız tarafından nakil edilmektedir.

Edirne Şehirlerarası Taşımacılık

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne şehirlerarası nakliyat şirketimiz, tüm il ve ilçelere taşıma hizmeti vermektedir. Ayrıca talep edilen illere asansör desteği de sunulmaktadır. Firmamız Ankara’ya, Eskişehir’e ve Bursa’ya haftalık olarak sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Yükleme ve boşaltma gibi işlemler sadece teknolojik araçlar ile yapılmaktadır. Eşyaların insan gücünden dolayı deforme olması söz konusu değildir. Edirne şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinde en ucuz hizmet Evdema taşımacılık tarafından sunulmaktadır. Ayrıca parça eşyalar bile 2 iş günü içerisinde 81 ile götürülmektedir. Firmamız tüm evleri kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz ayrıca vardır.

Eşyaların tamamı kontrollerden geçirildikten sonra teslim edilmektedir. Edirne evden eve nakliye gerek süre gerekse fiyat noktasında müşterilerini memnun etmektedir. Ofis taşıma, banka taşıma gibi kurumsal hizmetler de makul rakamlar ile verilmektedir.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evdema evden eve nakliyat ücretleri eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Çünkü taşıma ücretleri işçilik kullanımına, eşya sayısına ve kilometre uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her daim ucuz bir hizmet vererek müşterilerinin aile bütçelerine katkı da bulunmaktadır. Edirne şehirlerarası nakliyat fiyatları da oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Şirketimiz kesinlikle eşyaların paketlenmesi yan da kurulumu için ekstra bir para talep etmemektedir. Edirne evden eve nakliye personelleri bölgenin tüm köy ve ilçelerine 24 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Detaylı fiyat bilgisi için sizde firmamızı arayabilirsiniz.  Çanakkale evden eve nakliyat hizmetlerimiz de inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?