Eşya Depolama Firması

eşya depolama firması istanbul

Eşya Depolama Firması olarak Evdema Nakliyat hizmet vermektedir. Müşterilerimiz kullanmadığı malzemeler veya veya tadilata giren daireler için eşya depolama firmaları arayışına başlamaktadır. Bu tür firmalar sayesinde tüm eşyalar istenilen süre kadar muhafaza edilmektedir.

Evdema nakliyat 20 senedir ev eşyası depolama sektörün de faaliyet göstermektedir.  1+1, 2+1 gibi daireler, şirketler ve ofisler de bulunan tüm mobilyalar profesyonel bir şekilde muhafaza edilmektedir. Evdema eşya depolama firması güvenli bir hizmet anlayışına sahiptir.

Depolanacak olan her türlü malzeme en az çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca depolarımız da bulunan teknolojik raf sistemleri sayesinde muhafaza süresi boyunca bir sorun yaşanmamaktadır. Eşya depolama şirketi tercih edilirken söz konusu kurumun depoları araştırılmalı ve hizmet kalitesi sorgulanmalıdır.

Bana Yakın Eşya Depolama Firması

eşyası depolama firması
eşyası depolama firması

 Ev eşyaları depolama firması İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine araç desteği sunmaktadır. Pendik, Kartal ve Tuzla gibi ilçelere fiyat indirimleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız aylık veya günlük gibi istenilen süre kadar ev eşyası depolama hizmeti vermektedir. Ayrıca  tüm eşyalar kapalı odalar da muhafaza edilmektedir.

Yani her müşterimize özel ayrı bir oda tahsis edilmektedir. Bu sayede eşyaların birbirine karışması riski ortadan kaldırılmaktadır. Depolama hizmetleri aynı zaman da sigortalı bir şekilde verilmektedir.

Yaşanacak olan maddi kayıplar Evdema nakliyat firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşya depolama firması tercih edilmeden önce Evdema ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız tüm müşterilerine özel yüzde 15’e varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Ucuz Eşya Depolama Firmaları İstanbul

 Ucuz eşya depolama firmaları bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz her daim memnun olmaktadır. Evdema piyasa şartlarına göre daha ekonomik bir depolama hizmeti vermektedir. Ayrıca tüm araç talepleri ve geri iade istekleri 1 iş günü içerisin de karşılanmaktadır.

Piyasa da bulunan diğer ucuz eşya depolama firmalarının yaptığı gibi müşterilerimizin mağdur edilmesi söz konusu değildir. Gerek taşıma gerekse depolama güvenli maksimum bir düzey de sağlanmaktadır. Ayrıca saklama alanlarımız düzenli olarak kontrollerden geçirilmektedir.

Eşyaların istiflenmesi, raflara yerleştirilmesi gibi işlemler sadece uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Sizde hemen Ucuz eşya depolama firması olarak bizler ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir