Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Eşya Taşıma Firmaları

24.04.2019
172
Eşya Taşıma Firmaları

Eşya taşıma firmaları arasında en iyi hizmet sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.  Evlerde, ofislerde veya şirketlerde bulunan eşyalar, taşımacılık hizmeti veren firmalar tarafından farklı adreslere götürülmektedir. Ancak her firmanın tecrübesi veya bilgisi farklı olduğu için hizmet kalitesi açısından da birtakım değişiklikler görülebilmektedir. Eşya taşıma şirketleri tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Örneğin söz konusu bu firmaların müşterilerine sunmuş olduğu hizmet içeriklerinin araştırılması gerekmektedir. Yine şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen bireyler, komisyonculuk üzerinden iş yapan taşıma firmalarından uzak durması gerekmektedir. Ayrıca her firma bünyesinde eşyalara uygun olan araçlarda bulunmamaktadır. Dolasıyla çalışmayı düşündüğünüz nakliyat şirketlerinden ekspertiz ekibi talebinde bulunmakta ayrı bir önem ifade etmektedir. Eşya taşıma şirketleri tercihinde fiyat, personel sayısı ve işi teslim süresi gibi kriterlerinde araştırılması gerekmektedir.

  HEMEN TEKLİF İSTE   

Eşya Taşıma Firmaları

Sektörün liderliğini üstlenen Evdema eşya taşıma firmaları, profesyonel bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Her tür yük kapalı kasa araçlar ile işlem görmekte ve İstanbul’un çeşitli ilçelerine götürülmektedir. Ayrıca paketleme, montaj veya yükleme gibi uygulamalarda alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığı veya ev taşıma gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Firma, yüksek katlı binalar için asansörlü nakliyat desteği de sağlamaktadır. Ayrıca tüm eşyalar alanında uzman marangoz ustaları tarafından sökülmekte veya takılmaktadır. Bu sayede ek bir maliyet ile karşılaşılması da önlenmektedir. Evdema eşya taşıma konusunda 7/24 hizmet vermekle beraber Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere de haftalık olarak sevkiyat düzenlemektedir.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Nakliyat hizmetleri sırasında zarar gören eşyalar, hem firma hem de müşteri açısından büyük bir sorun teşkil etmektedir. Evdema evden eve nakliyat ise bahsi geçen sorunu ortadan kaldırmak için sigortalı taşımacılık desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar anlaşmalı olunan kasko acenteleri tarafından ekspertize sokulmakta ve daha sonra da taşıma poliçesi oluşturulmaktadır. Bu sayede zarar gören eşyaların maddi kayıpları müşterilere yansıtılmamaktadır. Evdema eşya taşıma firmaları, ofis, parça yük ve özellikle de şirket taşımacılığı hizmetlerinde sadece K3 belgesine sahip olan araç modellerini tercih etmektedir. Bu araçlar sevkiyat güvenliğini üst düzey bir şekilde sağlamakla beraber yüklerin zarar görmesini de engellemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA