Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Eşya Taşıma Şirketleri

27.04.2019
235
Eşya Taşıma Şirketleri

Eşya taşıma şirketleri denilince akla ilk gelen firma olan Evdema, ofis, parça yük ve ev taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. İstanbul’un genelini kapsayan bir hizmet anlayışına sahip olan firma, tüm teslimatları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca her türlü yüke özel olarak araçlar tahsis edilmektedir.

Firma bünyesinde bulunan kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi araçların tamamı günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Dolasıyla da taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Evdema eşya taşıma şirketleri, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Uygulamalar sırasında en küçük bir parçanın zarar görmesi söz konusu değildir. Zira ambalajlama, montaj ve yükleme gibi işlemler alanında uzman olan personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere en iyi ve ne hızlı taşınmayı sunuyoruz.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Kimler Ev Taşıyor

Kimler Ev Taşıyor. Evdema Evden eve Nakliyat

Eşya Taşıma Şirketleri İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Taşınacak olan tüm eşyalar teker teker kontrollerden geçirilmektedir. Kırılgan ve hassas olan malzemeler farklı bir alanda toplanmakta ve yeni aracın farklı bölümlerine yerleştirilmektedir. Evdema eşya taşıma şirketi bünyesinde görev yapan personeller, tüm yüzeyleri en az 4 kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca dolap veya kabin gibi hantal mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından sökülmektedir. Tüm taşınmalarda sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Sökülen her bir parça yine hassasiyetle paketlenmektedir. Evdema yük taşıma şirketleri  yüksek katlarda bulunan eşyalar için asansör sistemlerini temin ederek söz konusu eşyalara erişimi kolaylaştırmaktadır. Özellikle de rezidans veya siteler için asansörlü araç modelleri tercih edilmektedir. Eşya taşıma uygulamaları sırasında öncelik her zaman nakliye ve sevkiyat güvenliğine verilmektedir.

Eşya Taşıma 

Eşya taşıma şirketleri, Türkiye’nin her il veya ilçelerinde hizmet vermektedir. Ancak yüksek maliyetler nedeniyle artış gösteren nakliyat fiyatları müşterileri mağdur etmektedir. Evdema evden eve nakliyat firması ise mümkün mertebe en uygun hizmeti vermeye gayret göstermektedir. Ayrıca bazı firmalar paketleme, montaj gibi işçilikler için ek ücretler talep etmemektedir. Evdema için böyle bir durum söz konusu değildir.

Sigortalı taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve şehirlerarası taşımacılık noktasında da destek sunulmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya adresinize ekip yönlendirilmesini sağlamak için evdema eşya taşıma şirketleri ile görüşebilirsiniz. Zira firma 1 gün içerisinde adresinize ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA