Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Eşya Taşıma

26.04.2019
235
Eşya Taşıma

Eşya taşıma sektöründe hizmet veren Evdema nakliyat firması, profesyonel bir çalışma prensibine sahiptir. Hangi yükün nasıl paketlenmesi veya araca yüklenmesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde maddi kayıplar yaşanabilmektedir. Firma ise her yükü fiziksel özelliklerine göre ambalajlamaktadır. Evdema eşya taşıma hizmetleri İstanbul’un tüm ilçeleri veya semtleri için geçerli kılınmıştır. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir.

Bu ekipler işlem görmesi planlanan eşyaları inceledikten sonra müşteriye fiyat bilgisi vermektedir. Daha sonra da tüm mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik ürünler özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Ayrıca sevkiyat sırasında herhangi bir sorun çıkmaması içinde tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır.

  HEMEN TEKLİF İSTE   

Asansörlü Eşya Taşıma Hizmetleri

 Teknolojik yeniliklerden biri olan asansör sistemleri, eşya taşıma işlemlerinin daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bazı binalar aşırı yüksek olmakla beraber yüklerin kolay bir şekilde taşınmasını sağlayacak kadar da geniş değildir. Evdema evden eve nakliyat ise, böyle binalar için asansörlü araç modellerini devreye sokmaktadır. Ayrıca firma bünyesinde bulunan asansörler 2.kata kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Yine ofis veya banka taşımacılığı gibi kurumsal hizmetler içinde kapalı kasa araç modelleri tercih edilmektedir.

Evdema Nakliyat Kalitesi

 Eşya taşıma hizmeti, ciddi bir manada tecrübe ve deneyim gerektiren uygulamalardan birisidir. Bu hizmetin sadece alanında uzman personeller tarafından verilmesi gerekmektedir. Her eşyanın darbelere göstermiş olduğu dayanıklılık farklıdır. Evdema evden eve nakliyat personelleri tarafından sunulan paketleme ve kutulama desteği sayesinde en küçük bir eşyanın zarar görmesi engellenmektedir. Firma yeni yaşam alanlarına getirilen eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerin herhangi bir marangoza duyduğu ihtiyaç veya ek maliyet ortadan kaldırılmaktadır.

Eşya Ve Yük Taşıma Fiyatları

 Eşya ve yük taşıma fiyatları çeşitli nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 veya 2+1 gibi daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Parça eşyaların nakliye maliyetleri ise kilo veya sayı bazında hesaplanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için evdema eşya taşıma firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ekonomik bir hizmete sunan firma, müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA