Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat; evden eve nakliyat ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti vermektedir. Müşterilerinin nakliyat hizmetinde almak istediği hizmet beklentisinde kalite ve güven prensibi ile gerçekleştirmek Evdema Nakliyat’ın temel önceliğidir.

Evdema Nakliyat; sektöründeki diğer nakliyat firmalarına nazaran uygun fiyat politikası ve profesyonel hizmeti ile ilgi odağı olmuş ve adını duyurmayı başarmıştır. Etiler Evden Eve Nakliyat; müşteri odaklı çalışması sebebiyle nakliyat hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Etiler Evden Eve Nakliyeci
Etiler Evden Eve Nakliyeci

Firmamız; vermiş olduğu nakliyat hizmetinde müşteri taleplerini karşılayabilecek esnekliğe ve alt yapıya sahiptir. Bünyemizde çalışan personelimiz; taşımalarda zamanlamaya, malzemenin hassasiyetine göre paketlemeye ve kullandığımız malzemede kaliteye dikkat etmektedir.

Montaj ve demontaj konusunda da profesyonelliğe önem vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli olarak eğitimler düzenliyoruz. Evdema Nakliyat olarak; güler yüzlü, işini temiz yapan, işinde titizlik ve özen gösteren personeller ile çalışmaktayız.Bu sayede İstanbul’un her semtinde ve bölgesinde nakliyat hizmetini vermeye devam ediyoruz.

Etiler Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yönetim kadrosuyla şehir içi, şehirler arası nakliyat hizmetini aldığı kurum kültürü, güven veren çalışma ilkeleri ve verdiği nakliyat hizmetindeki şeffaflığı ile her türlü taşıma ihtiyaçlarınızda arayabileceğiniz bir nakliye firmasıdır.

Eğer bir nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz; Evdema Nakliyat’ın iletişim numaralarından müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilir, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Etiler Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz aşağıdaki aşamalardan sonra sizlere fiyat teklifi sunmaktadır:

  • Ekspertiz vermiş olduğunuz adrese gelir ve eşyalarınızın yoğunluğuna bakar,
  • Eşyaların yoğunluğuna göre bir taşınma planı oluşturur,
  • Asansörlü nakliyat gerekip gerekmediğini kontrol eder,
  • Hangi eşyaların söküleceğine karar verir,
  • Eşyalar için kullanılacak malzemenin miktarını hesaplar,
  • Eşyaların taşınması için kaç nakliyat aracının kullanılacağını belirler,
  • Yeni adresteki dairenin katını öğrenir.

Sırasıyla notlarını alan ekspertiz bir nakliyat planı ve fiyat teklifi oluşturup sizlere sunar. Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde sizler için de uygun olan bir günde nakliyat personelleri ve araçları kapınızda hazır olarak bulunur.

Nakliyat hizmetleri ekspertizin koordinesi ile yürütülmektedir. Bu sayede oluşabilecek riskler önceden düşünülmüş ve o risklerin oluşmaması için daha dikkatli hareket edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Tek tek paketlenen ve eşyalar nakliyat araçlarına yüklenir. Tüm eşyaların paketlenip yüklenmesinin ardından nakliyat personelleri ve araçları yeni adrese taşınmak üzere yola çıkar. Tüm eşyaların yeni adrese taşınması, paketlerin açılması ve sökülen eşyaların tekrar monte edilmesinden sonra sizlerin isteğine göre yerleştirme işlemi başlar.

Tüm eşyaların yerleşmesi istediğiniz gibi olduğunda sizlerin de mutluluğu ile nakliyat hizmeti son bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir