Ev Eşyası Depolama

07.04.2020
173
Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama konusunda hizmet veren Evdema nakliyat firmamız ev eşyası depolama hizmetlerini İstanbul’un tüm ilçelerine vermektedir. Evler de, ofisler de kullanılmayan mobilyalar bünyemiz tarafından muhafaza edilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Eşya depolama hizmetleri sadece kapalı alanlar da verilmektedir.

Bu sayede de depolanacak ürünlerin zarar görmesi veya çevresel etkenlerden dolayı deforme olması söz konusu değildir. Ayrıca ev eşyası depolanması için depolama ekipleri, talep edilen adreslere 1 iş günü içerisinde gelmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler de yer alan mobilyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

Firmamız anahtarlı eşya depolama noktasında da her türlü hizmeti vermektedir. Bununla beraber kiralık daire arayışında olan veya evini tadilata sokan müşterilerimiz için günlük, haftalık veya aylık depolama hizmeti verilmektedir.

ev eşyası depolama

Ev Eşyası Depolama

Evdema eşya depolama firmaları içerisinde en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Paketleme, yükleme, nakliye ve geri teslimat gibi işçilikler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle de maddi açıdan değerli olan malzemeler için özel muhafaza yöntemleri tercih edilmektedir.

Eşya depolama firmaları tercihin de fiyatlar kadar hizmet kalitesinin ve güvenliğinin de göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bazı firmalar eşyaları düzenli bir şekilde istiflenmediği için mobilyaların yüzeylerin de deformeler oluşmaktadır.

Evdema eşya depolama firmamız için böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Tüm eşyalar kapalı raf ve oda bölmelerine yerleştirilmektedir. Ayrıca firmamız haftalık düzenli bir şekilde depo sayımı ve kontrolü gerçekleştirmektedir. Eşyaların kaybolması, yanlış teslimatların yapılması veya birbirine karışması asla mümkün değildir.

 

 

Eşya Depolama Ücretleri

Ev eşya depolama ücretleri dairelerin büyüklüğüne ve muhafaza süresine göre farklılık göstermektedir. Yine fiyatların belirlenmesi noktasında eşyaların maddi değerleri de büyük bir etkendir. Evdema tarafından verilen depolama hizmetleri güvenlik odaklıdır. Ayrıca firmamız 4+1 ve 5+1 gibi geniş dairelere özel indirimler gerçekleştirmektedir

 

 

Ev eşyası depolama ücretleri bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Şirketler, kurumsal fabrikalar ve rezidanslar için de muhafaza desteği sağlamaktadır. Geri iadesi istenen tüm mobilyalar veya diğer malzemeler 1 iş günü içerisin de adreslere gönderilmektedir. Ev eşya depolama ücretleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Evdema ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası