Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Evden Eve Nakliyeciler

12.02.2020
203
Evden Eve Nakliyeciler

Evden eve nakliyeciler denilince akla ilk gelen yüksek maliyetler ve zarar gören eşyalardır. Bu sektörde hizmet veren pek çok firma müşteri memnuniyetini önemsemediği için ciddi sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Özellikle de hizmet almayı düşünen bireyler nakliyat firmalarına karşı ön yargı beslemektedir. Ancak Evdema evden eve taşımacılık firması sayesinde bahsi geçen ön yargılar ortadan kaldırılmaktadır.

Evden eve nakliyeciler sektörünün liderliğini üstlenen söz konusu şirket, akla gelebilecek olan tüm eşyaları taşımaktadır. Türkiye genel bir hizmet sunmakla beraber ofis, parça eşya ve ağır yük taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda faaliyet gösterilmektedir. Evdema nakliyat firması bünyesinde görev yapan tüm personeller mesleğin gerektirmiş olduğu bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu sayede uygulamalar sırasında eşyaların deforme olması riski bulunmamaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
evden eve nakliyeciler

evden eve nakliyeciler

Evden Eve Nakliyeciler Ve Komisyoncular

 Evden eve nakliyeciler sektörünün en genel sorunlarından biri de firma ile müşteri arasında olan komisyoncular dır. İnternet üzerinden kurulan pek çok nakliyat şirketi sanal olmakla beraber herhangi bir taşımacılık faaliyeti yürütmemektedir. Yani bu tür şirketlere gelen nakliyat talepleri, belirli bir ücret karşılığında başka firmalara verilmektedir. Müşteri ise hangi firma ile çalışacağını ve nasıl bir hizmet alacağını bile bilmemektedir.

Evden eve nakliyeciler ve müşteriler ise komisyoncular nedeniyle mağdur olmaktadır. Bireylerin firma tercihlerinde çok dikkatli olmaları ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunan şirketleri tespit etmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde maddi kayıplar yaşanabildiği gibi muhatap olacak bir firma sahibi de bulunamayabilir.

Kaliteli Bir Nakliye Firma Nasıl Anlaşılır?

Her evden eve nakliye firmasının K3 belgesi bulundurması zorunludur. Bu belge Ulaştırma Ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilmektedir. Ancak korsan hizmet veren firmaların K3 belgesi olmamaktadır. Ayrıca bu belgeye sahip olan firmalar, yetkili kurumlar tarafından düzenli bir şekilde denetlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti ile en iyi taşınma hizmetini sizlere sunuyoruz.

Kaliteli bir hizmet sunan evden eve nakliyeci firmaları kurumsallığa da ayrı bir önem vermektedir. Örneğin çalışmayı düşündüğünüz taşımacılık şirketlerinin ofislerini ziyaret etmeniz, hizmet kalitesi tespitinde önemlidir. Zira korsan hizmet veren nakliye firmalarının ofisleri bile bulunmamaktadır. Ayrıca araçların üzerinde söz konusu nakliye şirketine ait olan reklam veya yazı gruplarının yer alıp almadığının da araştırılması gerekmektedir. Komisyonculardan uzak durmanın en kolay yolu araçların üzerinde yer alan firma isim veya markalarıdır.

Evdema Nakliyat Farkı

 Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Evdema evden eve nakliyat firması ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve tüm işlemler en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Firma kesinlikle komisyon üzerinden iş almamaktadır. Evden eve nakliyeciler şirketleri arasında da en kaliteli hizmeti vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA