Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Evden Eve

30.04.2019
271
Evden Eve

Sektörün lider bir firması konumunda olan Evdema nakliyat firması, ofis, ev ve işyeri taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Taşıma işlemleri, sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmekte ve en ufak bir sorunun yaşanması engellenmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Bu sayede taşınması planlanan eşyalar bilir kişiler tarafından incelenmekte ve müşterilere doğru bilgiler verilmektedir. Evden eve sektörü, genel olarak sıkıntılı bir sektör olmakla beraber, firmaların yapmış olduğu hatalar nedeniyle bu sıkıntılar daha artmaktadır. Ancak Evdema taşımacılık, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Tüm uygulamalar söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve teslimatta herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

  HEMEN TEKLİF İSTE   

 

Evden Eve Araçları

Nakliyat hizmetleri, sadece üstü kapalı araç modelleri ile verilmektedir. Bahsi geçen bu araçların taşıma güvenliği üzerinde ki etkisi oldukça yüksektir. Evdema firması ise, günümüz teknolojisinde üretilmiş kamyon ve kamyonet modelleri sayesinde tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca firma, asansörlü nakliyat noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Talep edilen adreslere ise, en geç 1 gün içerisinde araç yönlendirilmektedir. Eşya sayısının fazla olması halinde de depolama alanları geniş olan kamyonlar tercih edilmektedir. Bu sayede tüm yükler tek seferde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Ev taşıma hizmetlerinde kullanılan araçların tamamı sigortalıdır.

Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları, birçok nedene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin eşya sayısı, eşyaların götürülmesi planlanan adreslerin uzaklığı, fiyatları yakından etkilemektedir. Evdema taşımacılık firması ise, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. 1+1 veya 2+1 daireler makul rakamlar ile taşınmaktadır. Özellikle de parça eşyalar için talep edilen tutarlarda bir hayli düşüktür. Ev taşıma fiyatları, firmamız tarafından yapılan indirimler sayesinde daha da minimum seviye indirilmektedir.

Nakliye hizmetleri, ofis taşımacılığı, parça yük taşımacılığını ve ev taşımacılığını kapsamaktadır. Bu hizmetlerin her biri için farklı araç modelleri gerekmektedir. Ayrıca eşyaların montajı ve paketlenmesi gibi eşyalar sadece alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Evdama nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve bahsi geçen tüm hizmetlerden ekonomik fiyatlar ile yararlanma şansı bulabilirsiniz.

ETİKETLER: , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA