Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat senelerin vermiş olduğu tecrübe profesyonel hizmeti ve uygun fiyatları ile Göztepe ve çevresinde taşıma hizmeti veren köklü bir firmadır. Nakliye sektöründe kaliteli, güvenli, hızlı ve profesyonel bir hizmet anlayışları ile sektöründe tercih edilen olmayı hedef olarak belirlemiş ve o şekilde ilerlemeler kaydetmiştir.

Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat; evden eve taşıma, ofis taşımacılığı, eşya paketleme, eşya depolama, askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası taşımacılık gibi bir çok nakliye alanında hizmetler sunmaktadır. Göztepe Nakliye sektöründe müşterilerinin mutluluğunu şu şekilde kazanmayı hedeflemiştir:

Hizmet kalitesi, teknolojik ürünlerden faydalanma, profesyonel ve hızlı bir ekip, sigorta ile güvenceli taşıma ve uygun fiyattır. Müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün kendini geliştirmek için devamlı olarak çalışmalar yapmaktadır.Çalışanlarına müşteri ilişkileri ve nakliyatın aşamaları ile ilgili sürekli eğitimler düzenlenmektedir. Bu sayede de müşteri odaklı çalışmayı kendine amaç olarak hedeflemiştir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat
Göztepe Evden Eve Nakliyat

Eğer bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız  bizim ile irtibata geçebilmeniz mümkündür. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp ücretsiz şekilde ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertizimiz dairenize ziyarette gelir ve eşyalarınızla ilgili gerekli incelemeleri yapar. Ücretsiz ekspertiz evinizde aşağıdaki incelemeleri yapar:

Göztepe Evden Eve Nakliyeci Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti.

 • Evinizdeki eşyaların yoğunluğu,
 • Evinizin kaçıncı katta bulunduğunu,
 • Eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak malzemenin miktarını,
 • Eşyalarınızı taşıyacak  çalışanların sayısı,
 • Eşyalarınızı taşıyacak nakliyat araç sayısı,
 • Hizmette asansörlü nakliyata ihtiyaç olup olmadığı,
 • Montaj ve demontaj yapılacak eşyaların belirlenmesi ve eşyaların taşınma esnasındaki sıralaması…

Yukarıdaki maddelere göre ekspertiz incelemeler yapmaktadır ve bir plan oluşturmaktadır. Oluşturulan plan aşamasında sizlere bir rapor şeklide sunar. Sunulan rapor ile size bir fiyat teklifi sunmaktadır.

Karşılıklı bir şekilde anlaşmanın sağlanması ile belirlenen tarihte personelleri ve araçları nakliye hizmetine başlamak için gerekli ekipmanlar ile gelir. Sökülmesi gereken eşyalarınız sökülür, paketlenir ve nakliyat araçlarına yüklenir. Diğer eşyalarınızda da aynı işlemler yapılacaktır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Dairenizin taşıma işlemleri ekspertizimizin koordinesi ile devam eder. Tüm eşyaların paketlenip taşıma araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilmesiyle yeni dairenize taşınmak için yola çıkar. Yeni evinize ulaşım sağlayan araçlarımızdaki eşyalarınız büyük bir titizlikle ve özenle taşınır.

Eşyalarınızın paketleri açılır ve sizin gözetiminiz altında dilediğiniz ve istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Gerekli tüm düzenlemelerin sonlanmasının ardından sizlerin mutluluğunuz sonucunda nakliyat hizmetimiz sonlanmış olur.

 1. fatih KIVANÇ diyor ki:

  evimizi taşımaya karar verdik evi tutuk her şey yolunda gidiyor sıra evi taşımaya geldi firma bakıyoruz inanılmaz yorumlar okuyoruz eşimle inanırmısınız evi taşımaktan nerdeyse vazgeçiyoruz çünkü eşyalarımız çok hasas yeni evliyiz sonra çevremizde daha önce taşınan akrabalarımızı aradık kiminle konuşuyoruz hepsi birbirinden beter kimse tavsiye etmiyor sonra eşimin çalıştığı firmadan arkadaşlarına evden eve nakliyat firması arıyoruz ve sonunda firmanın çalıştığı firma olduğunu öğrendik ve evdema nakliyat firmasının telefonunu bize verdiler fiyat ve taşıma tarihinde anlaştık gelip evimizi taşımaya başladılar biz çok endişeliyiz elemanlar eşyayı ambalaj yaptılar bi taraftan kolileme yapıyorlar ve evimiz taşıdılar eşime sıkı sıkı tembih ediyorum firmanın telefonunu kaydedin mi çünkü zor bulmuştuk biz güvenli bi şekilde taşındık sizde tavsiye ederim 🙂

 2. Arzu Korkmaz diyor ki:

  Firmanın bize telefonla verdiği vaatlerden elemanları fazlasıyla yaptılar. Her taşımada çektiğimiz stres sıkıntıyı ilk defa yaşamadık Evdema nakliyat firmasında bizi arayarak memnuniyetimizi sorması ilgi ve alakası gayet güzel herkese tavsiye ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir