Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat olarak güvenilir ve uzman kadromuzla müşterilerimizin tavsiyelerini ve şikayetlerini dikkate alarak nakliyat sektörü içerisinde en iyiyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ile adımızı duyurmayı başarıyoruz. Güngören Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın hasar görmemesi adına azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalama hizmetleri vermekteyiz.

Güngören Nakliyat ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ücretsiz ekspertiz göndermekteyiz. Eksperimiz evinize geldiğinde eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın yoğunluğuna göre sigorta değerini belirler.

Güngören Evden Eve Nakliyeci
Güngören Evden Eve Nakliyeci

Eşyalarınızın nasıl taşınacağını, ambalajlamak ,için kullanılacak malzemenin seçimini ve miktarını belirler, kaç personel ile nakliyat hizmeti gerçekleşeceğini ve eşyalarınızı taşıyacak nakliyat aracının büyüklüğünü belirler ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlar.

Nakliye ve montajlama personellerimiz ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışmaktadır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar nakliyat hizmetinizi koordine eden kişidir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Güngören Evden Eve Nakliyat 

Güngören Evden Eve Nakliye olarak profesyonel çalışanlarımız evinize gelerek paketleme işlemini gerçekleştirmektedir. Demonte edilecek eşyalarınızı demonte eder ve paketleme işlemini gerçekleştirir. Ambalajlama ve paketleme işlemi için karton koli, hava kabarcıklı naylon, graft kağıdı, ambalaj kağıdı, strec film gibi malzemeler kullanılmaktadır. Uygun nakliye firması olarak sizlere en iyi fiyatları sunmayı garanti ediyoruz.

Personellerimiz evinizde gerekli tüm incelemeleri yaptıktan sonra eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini uygulamaktadır. Eşyalarınızın demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre paketlenir ve sıralanarak taşınır. Yeni adresinizdeki evde istediğiniz yerlerde paketleri açılır ve yerleştirilir.

Demonte edilen eşyalarınız tekrar montajlanır, eğer evde tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanmaktadır.

Güngören Evden Eve Nakliye  olarak teknolojiyi ve yenilikleri takip eden anlayışımız ile asansörlü evden eve nakliyat hizmetini de güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Uzman ve profesyonel kadromuz müşterilerimizi mutlu etmek ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için nakliyat işlemini sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk an gerekli incelemeler yapılır ve evinizi ziyaret eden eksperimiz en iyi fiyata en iyi hizmeti alabilmeniz için taşınma sürecinizi en ince detayına göre planlama yapar.

Nakliyat personellerimiz eşyalarınızın getir-götür işlemleri esnasında zarar görmemesi için azami çaba sarf eder ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir. Tüm nakliyat hizmetinin tamamlanmasının ardından personellerimiz sizlerin onayınızı alır, memnuniyetiniz sonucunda adresinizden ayrılır. iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir