Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

07.11.2018
2.650
Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı evden eve nakliyat / Sigortalama Hizmeti ; Evdema Nakliyat firması olarak, tüm taşımacılık işlemlerinizi sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Göstermiş olduğumuz itina ve titizliğe karşın olarak oluşabilecek doğal kazalar ve hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına aldıktan sonra taşıma işlemine başlamaktayız. Başka bir firma ile anlaşmış olsanız bile sizlere tavsiyemiz eşyalarınızı taşıtmadan önce sigorta poliçesinin bir örneğini isteyin ve taşıma işlemi gerçekleşmeden önce poliçeyi elinize alın.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[/ fc]

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı evden eve  / Eşya Paketleme Hizmeti ; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı taşımadan önce son teknoloji ile geliştirilmiş bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde paketlenmesini sağlıyoruz.

Tüm eşyalarınızı paketledikten ve taşırken zarar gelmeyeceğine emin olduktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ; Evdema Nakliyat, taşıma hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın ancak kesinlikle taşınma işleminin gerçekleşeceği yere ekspertiz hizmeti isteyin. En uygun fiyat, ekip ve ekipmanın tespiti için taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına sizlere önerimizdir.

Evdema Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti alan müşterilerimize ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma Hizmeti ; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkanıyla yeni evinize taşıyor ve sizi bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

Güzelyalı nakliyat / Yükleme Hizmeti ;    Evdema Nakliyat firması, yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile siz

değerli müşterile hizmet sunmaya devam etmektedir. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

Güzelyalı evden eve nakliye eşya paketleme hizmetleri.

Güzelyalı evden eve nakliyat / Kontrol ve Müşteri Onayı ;Evdema Nakliyat tüm taşımalarında asıl hedef %100 müşteri memnuniyetidir. Bizim için en önemli aşama olan son aşamamızda müşteri memnuniyetini ve onayını alıyoruz ve taşıma işlemini sonlandırıyoruz.

Bizi sevdiklerinize tavsiye etmeniz ve güzel dilekleriniz ile uğurlamanız için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın. Evdema Nakliyat 25 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübesiyle her türlü taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Güzelyalı evden eve nakliyat firmaları / Yerleştirme Hizmeti ; Evdema evden eve Nakliyat eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz ve bizim için her şeyden önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bizi tercih ederseniz minimum hasar ve kusur ile evinizi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca Bostancı evden eve nakliye hizmetlerimiz de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. erhan dedi ki:

    Başka bir firmayla anlaşıp mağdur olduktan sonra hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak taşıma işini gerçekleştirdiler. Çalışan arkadaşlar düzgün, temiz ve titiz çalıştılar. İşleri dahilinde olmayan yardım istediğimiz diğer işlerde de yardımcı oldular. Çalışan arkadaşlara teşekkür ederim

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA