İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

izmir evden eve nakliyat, Aydın, Muğla ve İstanbul başta olmak üzere her ile ve ilçeye taşımacılık hizmeti verilmektedir. Evdema evden eve nakliyat 26 yıllık iş tecrübesi sayesinde müşterilerini memnun etmektedir. Firmamız İstanbul’a haftalık veya günlük sevkiyatlar düzenlemektedir. Ev eşyaları, ofis mobilyaları, komple yükler profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca mağaza yükleri, tekstil ürünleri ve ağır yükler de firmamız  tarafından nakil edilmektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliye  personelleri, paketleme noktasında müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Yataklar, beyaz eşyalar, baza ve mobilyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. İzmir nakliyat istenilen tüm il ve ilçelere asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamızın ultra lüks ve güvenli araçları sayesinde taşıma hizmetleri sorunsuz bir şekilde verilmektedir.

İzmir Nakliyat Firmaları

İzmir Evden Eve Nakliye
İzmir Evden Eve Nakliye

İzmir nakliyat firmaları içerisin de en ucuz hizmet Evdema taşımacılık tarafından verilmektedir. Firmamız gerek şehirlerarası gerekse şehir içi hizmetlerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca İzmir’den Ankara ve İstanbul’a getirilecek olan yükler için ise ekstra indirimler yapılmaktadır.

İzmir nakliyat firmaları asansörlü ev taşıma, parça eşya taşıma ve kurumsal yük taşıma gibi hizmetleri de makul rakamlarla vermektedir. Firmamıza gelen talepler hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir. Yine ilçelerden alınan tüm eşyalar 24 saat içerisin de nakil edilmektedir. Evdema nakliyat müşterilerini memnun etmek adına 3+1 ve 4+1 gibi daireleri çok makul fiyatlar ile taşımaktadır. Paketleme, montaj gibi işlemler de bu fiyatlara dahildir. İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor.

İzmir İstanbul Arası Nakliyat

 Firmamız İzmir İstanbul arası nakliyat hizmeti vermektedir. Yük durumuna göre günlük haftalık ve aylık sevkiyatlar düzenlenmektedir. Parça eşyalar, tekli koltuklar, beyaz eşyalar İstanbul’un çeşitli ilçelerinden alınıp İzmir’e götürülmektedir. Evdema nakliyat firmamız, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmaktadır.

Zira yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin edilmektedir. İzmir İstanbul arası nakliyat sevkiyatları kontrollü bir şekilde tamamlanmaktadır. Yükleme, boşaltma gibi işlemler sırasında eşyaların darbe alması söz konusu değildir. İzmir evden eve nakliye fiyatları ise dairelerin büyüklüğüne ve eşyaların sayılarına göre değişmektedir. Fiyatlar hakkında net bilgi almak için 0533 036 74 62 numarası üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir