Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

28.02.2019
2.769
Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları içinde öncü firmalardan biridir. Uzun yıllardır bu sektörde olan firmamız profesyonel çalışanlarımızla size hizmet vermektedir.

Kadıköy Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ; Taşınmak için nakliyat firması araştırdığınızda nakliyat firmasından ilk isteyeceğiniz ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz hizmeti sayesinde en uygun fiyat, ekip ve ekipmanların tespiti, taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemiş olursunuz. Firmamız ekspertiz hizmetini ücretsiz vermektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[/ fc]

Kadıköy evden eve nakliyat / Sigortalama Hizmeti ; Nakliyat sırasında eşyalarınızda oluşabilecek hasar ve doğal kazaları önlemek için sigorta önemlidir. Bu yüzden çalışacağınız firmanın sigorta yaptırıp, yaptırmadığını mutlaka öğrenin. Evdema Nakliyat olarak tüm taşımacılık işlemlerimiz sigorta kapsamındadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Kadıköy evden eve nakliyeci

Kadıköy evden eve nakliyeci

Eşya Paketleme Hizmeti ; Eşyalarınıza en minumum zarar gelecek şekilde paketleme hizmeti yapılmalıdır. Evdema Nakliyat bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanlarını kullanmaktadır. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemi yapılmaktadır.

Yükleme Hizmeti ; Evdema Nakliyat, paketleme yaptıktan sonra büyük bir titizlik ve dikkatle eşyalarınızın taşımasını yapmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat / Taşıma Hizmeti ; Evdama Nakliyat, sigorta kapsamındaki tüm eşyalarınızı son sistem teknoloji ile paketledikten sonra yine son sistem araç parkuru ile taşıma işini yapmaktadır.

 Yerleştirme Hizmeti ; Eşyalarınızın taşımasını yaptıktan sonra yeni evinize de dilediğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştiriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kontrol ve Müşteri Onayı ;  Evdema Nakliyatın ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı taşıma bittikten sonra her müşterimizden onay almaktayız. Bizden memnun kalarak sevdiklerinize bizi önermeniz bizim için en iyi referanstır. 25 yıllık deneyim ve tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Maltepe evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz. Evdema Nakliyat her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. gülcan dedi ki:

    evdema nakliye firmasından almış olduğum hizmetten çok memnun kaldım.gerçekten firma personeli gayet güzel işini bilen ekipti herşeyi çok özenli ve titiz bir şekilde yaptılar . yapılan işin arkasında duran ve cok ilgili bir firma taşınmamız da hiç bir problem olmadı ve ayrıca müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar çalışan bütün personellere ve firma yetkililerine çok teşekkür ederiz gerçekten gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA