Kamu personeline indirimli nakliye

Kamu personeline indirimli nakliye

Kamu personeline indirimli nakliye hizmeti sunan firmamız, fiyat noktasında çeşitli iyileştirmeler gerçekleştirmektedir. Özellikle de ataması çıkmış olan öğretmenlere veya sağlık çalışanlarına özel kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenen firmamız, alanında uzman personel desteği sağlamaktadır. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirilmekte ve tüm eşyalar özenle incelenmektedir.

Firmamız, gerek montaj, gerekse taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca kamu personeline indirim nakliye hizmetleri, il dışına tayini çıkan bireyler içinde geçerlidir. Firmamız tüm sevkiyatları kontrollü bir şekilde düzenlemekte ve eşyaların bir gün içerisinde yeni adreslere ulaşmasını sağlamaktadır. Parça yükler de, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

Kamu personeline indirimli nakliye

Kamu Personeline Indirimli Nakliye

Kamu Personeline Indirimli Nakliye

Paketleme Ve Montaj Desteği

Firmamız, eşyaların zarar görmemesi için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Küçük veya büyük hiç fark etmeksizin tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Kamu personeline indirimli nakliye hizmetlerinin içerisine dahil edilmiş olan montaj desteği sayesinde müşteriler yaşam alanlarına zahmetsiz bir şekilde yerleşmektedir.  Ayrıca mobilyalar ve koltuk takımları, alanında uzman olan marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir.

Montaj ve paketleme hizmetleri içinde herhangi bir ekstra ücret söz konusu değildir. Firmamız anlık tayini çıkan kamu personelleri için aynı gün içerisinde araç tahsis etmektedir. Tüm ev eşyaları, dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız, devlet dairelerinde çalışan kamu personelleri için ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Kamu Personellerine Özel İndirimler

 Firmamız, kamu personellerinin parça eşyalarını veya ev eşyalarını cüzi rakamlar ile taşımaktadır. Yük miktarının az olması halinde küçük araçlar temin edilmekte ve proje maliyetleri düşürülmektedir. Kamu personeline indirimli nakliye fiyatları, piyasa şartlarına göre yüzde 30 oranında daha düşüktür. Özellikle de bekar personeller için tasarlanan parça yük taşıma hizmetleri sayesinde söz konusu fiyatlar daha da düşürülmektedir. Evden eve nakliye hizmetlerimiz ile sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz.

Firmamız, her türlü eşya modeline özel araçlar tahsis etmektedir. Bu araçlar, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olduğu için nakliye maliyetlerinde ciddi oranda azalmalar görülmektedir. Ayrıca taşımacılık hizmet bölgeleri noktasında da herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine anlık olarak sevkiyat düzenlemektedir. Nakliye süresi boyunca eşyaların güvenliği firmamızın ekipleri ve şoförleri tarafından sağlanmaktadır.

Kamu Personeline Indirimli Nakliye

Kamu Personeline Indirimli Nakliye

Kamu Personellerine İndirimli Nakliye Nedir?

 Firmamız, devlet bünyesinde çalışan memurlara özel hizmetler vermektedir. Memur maaşlarının düşük olması nedeniyle de çeşitli indirimler yapılmaktadır. Bu sayede aile bütçelerinin zorlanması engellenmektedir. Firmamız, kamu personeline indirimli nakliye hizmeti sayesinde tüm eşyaların çok cüzi rakamlar ile taşınmasını sağlamaktadır. Sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın incelenmesi için de adresinize ücretsiz bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?