Kamyon Nakliye

09.05.2019
114
Kamyon Nakliye

Kamyon Nakliye hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Firmamız tarafından verilen kamyon nakliye hizmeti sayesinde tüm eşyalar talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Profesyonel bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen sevkiyatlar, tüm yükleri kapsamaktadır.

Özellikle de evlerde veya işyerlerinde bulunan eşyalar, talep edilen adreslerden alınmakta ve yine talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Firmamız, parça yük, kurumsal yük ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Ayrıca kamyon nakliye fiyatları ekonomik olmakla beraber, müşterilerimize özel indirimlerde yapılmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine anlık olarak araç yönlendirilmektedir. Firmamız ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunmaktadır. Taşınması istenen tüm eşyalar özenle incelendikten sonra fiyat bilgisi aktarılmaktadır.

Kamyon Nakliye Süreci

Ev taşıma nakliye

Ev taşıma nakliye

 Firmamız, öncellikle taşınması istenen eşyaları kaliteli ve sağlam olan ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre yapılmaktadır. Kamyon nakliye hizmetleri sırasında en küçük bir sorunun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca paketlenen her bir eşya dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir.

Daha sonra yeni yaşam alanına getirilen mobilyalar, uzman marangoz ustaları tarafından pratik bir şekilde monte edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin sorunsuz ve zahmetsiz bir hizmet almaları sağlanmaktadır. Kamyon nakliye işlemleri maksimum 2 gün içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca şehirlerarası nakliyat noktasında da her türlü destek sunulmaktadır. Firmamız, Ankara, İzmir ve Adana gibi iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine sevkiyat düzenlemektedir. Nakliyesi tamamlanan eşyalar son bir kez kontrolden geçirildikten sonra teslim edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat  Firmamız bünyesinde var olan kamyon nakliyat araçları, günümüzün son teknolojisinde üretilmiştir. Söz konusu bu araçlar, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca site ve rezidans taşımacılığı için tasarlanan asansör sistemleri sayesinde eşyalar daha kolay bir şekilde binalara ulaştırılmaktadır.

Firmamız, talep edilen tüm il ve ilçelere asansör sistemleri temin edebilmektedir. Bünyemizde bulunan kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi çeşitli araçlar sayesinde de tüm yükler profesyonel bir şekilde taşınabilmektedir. Parça eşyalar veya ağır yükler için de depolama alanları geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. Yine tüm araç modellerinde K3 belgesi bulunmakta ve taşımacılık hizmetleri resmi bir şekilde verilmektedir.

Kamyon Nakliyat Ücretleri

 Firmamız, kamyon nakliye ücretleri noktasında en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Maliyet hesaplamaları müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Paketleme ve montaj gibi hizmetler içinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için  Evdema nakliyat şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası