Karabük Evden Eve Nakliyat

12.03.2019
161
Karabük Evden Eve Nakliyat

Zonguldak, Bartın ve Düzce başta olamak üzere tüm illere hizmet veren firmamız, her türlü yükü de profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Karabük evden eve nakliyat ev ve ofis taşımaya ek olarak ağır yük taşıma, parça yük taşıma, depo yükü taşıma gibi hizmetler vermektedir. Tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. En ufak bir malzemenin veya ev eşyasının zarar görmesi söz konusu değildir. Karabük  nakliyat firmamız 1+1, 2+1 gibi daireleri ekonomik fiyatlar ile taşımaktadır.

Karabük Even Eve Nakliyat

Karabük Even Eve Nakliyat

Karabük Evden Eve Nakliyat

Karabük’ten Ankara’ya, İzmir’e ve İstanbul’a sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca sökme, takma, montaj, paketleme işlemleri alanında uzman olan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız her zaman güvenli bir lojistik desteği sağlamaktadır.

Karabük İstanbul Arası Nakliyat

Karabük İstanbul arası nakliyat firmamız parça eşya taşıma ve şehirlerarası nakliye noktasında profesyoneldir. İstanbul’dan alınan ev eşyaları ve parça yükler 2 gün içerisinde de Karabük’e getirilmektedir. Yine firmamız asansörlü evden eve nakliye desteği de sağlamaktadır. Evdema taşımacılık sayesinde Karabük İstanbul arası nakliyat hizmetleri ucuz fiyatlar ile verilmektedir. Özellikle de evler de kullanılan buzdolapları, çamaşır makineleri, mobilyalar ve bazalar dikkatli bir şekilde paketlenmektedir.

Yükleme ve boşaltma gibi uygulamalar da hassasiyet ile yapılmaktadır. Karabük evden eve nakliyat firmamız kurumsal şirket taşımacılığı, büro taşımacılığı ve depo taşımacılığı noktasında da hizmet sağlamaktadır. Tüm yükler Karabük’ten Ankara’ya, İzmir’e ve Trabzon’a 2 iş günü içerisin de götürülmektedir. Taşımacılık fiyatları üzerinden net yüzde 15’lik bir indirim yapılmaktadır.

Karabük Even Eve Nakliyat

Karabük Evden Eve Nakliyat Firmaları

Karabük evden eve Taşımacılık sektörün de hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Ancak her nakliye firması şehirlerarası taşımacılık desteği sağlamamaktadır. Sağlayan bazı firmalar da müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Evdema Karabük evden eve nakliye ise 4+1, 5+1 gibi büyük daireleri bile cuzi rakamlar ile taşımaktadır. Firmamız sektörün çok çok altın kalan fiyatlar ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Karabük İstanbul arası nakliyat fiyatları 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Ancak bu fiyatlar yük sayısına göre farklılık göstermektedir. 0533 036 74 62 telefon numarasını arayarak Evdema nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?