Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

11.03.2019
235
Kastamonu Evden Eve Nakliyat

İç Anadolu bölgesinde taşıma ve lojistik hizmeti veren Kastamonu evden eve nakliyat, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Günümüzde pek çok birey taşınacak olan eşyaların zarar görmesi noktasında endişe duymaktadır. Bu nedenle de Kastamonu evden eve nakliyat firması tercihinde bazı hususlara dikkat edilmektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kastamonu Evden Eve Nakliyat

Örneğin şirketin eleman sayısı, araç modelleri ve kuruluş tarihi gibi kriterler oldukça önemlidir. Kastamonu şehirlerarası nakliyat ise 25 yıldır taşımacılık desteği sağlamaktadır. Dolasıyla da mesleğin gerektirmiş olduğu her türlü bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ayrıca ofis taşıma, asansörlü yük taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Tüm yükler kaliteli bir işçilik ile paketlenmekte ve monte edilmektedir.

Kastamonu Nakliyat Firmaları

Kastamonu evden eve nakliyeci

Kastamonu evden eve nakliyeci

Evdema nakliyat, Kastamonu başta olmak üzere Konya, Aksaray ve Niğde gibi yakın illere 1 iş günü içerisinde araç yönlendirmektedir. Buna ek olarak tüm il ve ilçelere de Kastamonu evden eve taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Parça eşyalar, 1+1 daireler veya tekli koltuk takımları istenilen tüm adreslere götürülmektedir. Kastamonu şehirlerarası nakliyat tüm eşyaların montajını, paketlenmesini, sökülmesini ve araca yüklenmesini sağlamaktadır.

Bahsi geçen işlemlerinin tamamı alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız Kastamonu’dan Ankara’ya, İstanbul’ a ve İzmir’e de sevkiyatlar düzenlemektedir. Şirketler, komple yükler ve hatta 5+1 gibi büyük daireler profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Kastamonu nakliyat firmaları müşteri memnuniyeti açısından eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Kastamonu Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Kastamonu evden eve nakliyat ücretleri, makul bir seviye de tutulmaktadır. Taşıma maliyetleri ne olursa olsun her müşterimize özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Firmamızın anlaşmalı olduğu kasko acenteleri bulunmaktadır. Bu sayede eşyalara bir zarar gelmesi durumunda tüm maddi kayıplar kasko şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Yani Kastamonu şehirlerarası nakliyat sigortalı taşımacılık desteği sunmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Kesinlikle eşyaların zarar görmesi ya da ağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Kastamonu nakliyat firmaları yakın güzergahlar için de araç masrafı ve mazot ücreti talep etmemektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA