Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Kilis Evden Eve Nakliyat

11.03.2019
242
Kilis Evden Eve Nakliyat

Kilis evden eve nakliyat şirketimiz, ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler vermektedir. Evdema 2002 yılından beri bu sektörde faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da paketleme, yükleme, boşaltma gibi işlemler hatasız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kilis  nakliyat firmamız İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere günlük taşımacılık desteği sağlamaktadır. Ayrıca ekiplerimiz her türlü eşya veya mobilyayı özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri çift kat yapılmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kilis Evden Eve Nakliyat

Kilis evden eve nakliyeci

Kilis evden eve nakliyeci

Firmamız depolarda bulunan yükler için de araç desteği sağlamaktadır. Taşıma sırasında yüklerin zarar görmesi, deforme olması ya da kırılıp çatlaması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız tüm nakliye hizmetlerini sigortalı bir şekilde vermektedir.

Kilis Şehirlerarası Nakliye

 Kilis şehirlerarası nakliye hizmeti ciddi anlam da profesyonellik gerektirmektedir. Özellikle de taşıma işlemlerinin k3 belgeli araçar ile gerçekleştirilmesi önemlidir. Evdema taşımacılık firmamız ise Kilis şehirlerarası nakliye hizmetleri yeni kasa kamyon modelleri ile vermektedir.

Kilis’ten Ankara’ya ve İstanbul’a sevkiyatlar düzenlenmektedir. İstanbul evden eve nakliye hizmetimiz kesintisiz devam ediyor. Yeni adreslere getirilen tüm yük ve eşyaların montajı marangoz ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Firmamız parça eşyaları ve ofis mobilyalarını en geç 24 saat içerisin de Kilis İstanbul arası nakliyat sevkiyatları sayesinde istenilen adreslere ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin mağdur edilmesi, ek ücretler istenmesi veya teslimatların gecikmesi söz konusu değildir. Kilis şehirlerarası nakliye sayesinde müşterilerimiz ekonomik bir hizmet almaktadır. Zira 2+1, 3+1, 4+1 gibi daireler yüzde 25 daha ucuz olan rakamlar ile nakil edilmektedir.

Kilis Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 Kilis evden eve nakliyat fiyatları  eşyaların götürülmesi istenen illere göre değişkenlik göstermektedir. Kilis’ten İstanbul’a gidecek olan eşyalar için indirirmler yapılmaktadır. Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat, şehirlerarası ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlar ille vermektedir. Kilis evdema nakliyat firmamız tarafından istenen ücretler içerisin de paketleme gibi işçilik maliyetleri de dahildir. Evdema taşımacılık güvencesi ile nakil edilen tüm yükler sorunsuz bir şekilde yeni il ve ilçelere teslim edilmektedir. Sizde ucuz Kilis şehirlerarası nakliye hizmeti almak için 0533 036 74 62 irtibat numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Kilis’in tüm ilçelerine 1 iş günü içerisin de araç yönlendirilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA