Kiralık Kamyon;  firmamızın bünyesinde talep edilen müşterilerimize kiralanabilmektedir. Kiralama süresi, saati veya tarihi tamamen müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Kiralık kamyon ve diğer araç modellerinin tamamı günümüz teknoloji ile üretilmiştir.

Ayrıca bahsi geçen bu araçlar sayesinde birçok eşya tek seferde taşınabilmektedir. Kamyon ve kamyonetlerin bakımları zamanında yapılmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine kamyon kiralama desteği sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörün de kullanılan bu araçlar, taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlayabilmektedir.

Sevkiyatlar sırasında kiralık kamyonlar veya diğer kamyonetlerde herhangi bir arıza ile karşılaşılması da söz konusu değildir. Şehir dışından gelen tüm meslektaşlarımız için hem araç hem de personel desteği sunulmaktadır.

Kiralık Kamyon
Kiralık Kamyon

Kiralık Kamyon Çeşitleri

Firmamız bünyesinde hemen hemen tüm yükleri taşıyabilecek kamyon modelleri yer almaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslar için asansörlü araç modelleri temin edilebilmektedir. Ağır yükler veya ambar yükleri içinde kapalı kasa kamyonlar bulunmaktadır. Firmamızın tüm kiralık araç modelleri, K3 belgesine ve taşıma izinlerine sahiptir.

Bu belgelerin yanı sıra araçların muayenesi ve trafik sigortaları da zamanında yapılmaktadır. Ayrıca Evdema Evden Eve Nakliyat firmamızın araçlarında sabitleme aparatları da yer almaktadır.

Hizmete sunulan kamyonlar veya kamyonetler şehirler arası taşımacılık sektörüne de uygun bir tasarıma sahiptir. Firmamız müşterilerden gelen talepleri anında değerlendirmektedir. Söz verilen tarihe kadar adreslere ulaşılmakla beraber arzu edildiği taktirde sürücü desteği de sağlanmaktadır.

Kamyon Kiralama Hizmeti

Ev veya ofisini taşımak isteyen müşteriler, kimi zaman nakliyat firmalarına ihtiyaç duymamakta ve taşıma işlemlerini kendileri gerçekleştirmektedir. Ancak araç noktasında her zaman bir sorun yaşanmamaktadır. Firmamız tarafından verilen kiralık kamyon hizmeti sayesinde bahsi geçen sorunlarda ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca tüm araçlar ekonomik fiyatlar ile müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Zira kiralama bedelleri, saatlik veya günlük kullanım süreleri üzerinden hesaplanmaktadır. Sizde hemen Evdema Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve eşyalarınıza uygun olan bir kamyon modelini kiralayabilirsiniz.

Firmamız her türlü aracı temin edebilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca müşterilerini memnun etmek için çeşitli indirimlerde gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi :0533 036 74 62 arayınız