Kiralık Kamyon

Anasayfa » Kiralık Kamyon

Kiralık Kamyon;  firmamızın bünyesinde talep edilen müşterilerimize kiralanabilmektedir. Kiralama süresi, saati veya tarihi tamamen müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Kiralık kamyon ve diğer araç modellerinin tamamı günümüz teknoloji ile üretilmiştir.

Ayrıca bahsi geçen bu araçlar sayesinde birçok eşya tek seferde taşınabilmektedir. Kamyon ve kamyonetlerin bakımları zamanında yapılmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine kamyon kiralama desteği sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektörün de kullanılan bu araçlar, taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlayabilmektedir.

Sevkiyatlar sırasında kiralık kamyonlar veya diğer kamyonetlerde herhangi bir arıza ile karşılaşılması da söz konusu değildir. Şehir dışından gelen tüm meslektaşlarımız için hem araç hem de personel desteği sunulmaktadır.

Kiralık Kamyon Çeşitleri

Firmamız bünyesinde hemen hemen tüm yükleri taşıyabilecek kamyon modelleri yer almaktadır. Ayrıca yüksek katlı binalar veya rezidanslar için asansörlü araç modelleri temin edilebilmektedir. Ağır yükler veya ambar yükleri içinde kapalı kasa kamyonlar bulunmaktadır. Firmamızın tüm kiralık araç modelleri, K3 belgesine ve taşıma izinlerine sahiptir.

Bu belgelerin yanı sıra araçların muayenesi ve trafik sigortaları da zamanında yapılmaktadır. Ayrıca Evdema Evden Eve Nakliyat firmamızın araçlarında sabitleme aparatları da yer almaktadır.

Hizmete sunulan kamyonlar veya kamyonetler şehirler arası taşımacılık sektörüne de uygun bir tasarıma sahiptir. Firmamız müşterilerden gelen talepleri anında değerlendirmektedir. Söz verilen tarihe kadar adreslere ulaşılmakla beraber arzu edildiği taktirde sürücü desteği de sağlanmaktadır.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?