Kiralık Nakliye Aracı

Firmamız kiralık nakliye aracı noktasında müşterilerine destek sağlamaktadır. Taşıma sektöründe kullanılan kamyon ve kamyonetler, firmamız bünyesinde bulunmakta ve talep edilen adreslere kısa bir sürede yönlendirilmektedir. 0533 036 74 62  numarasından firmamız ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan tüm araçların bakımları veya rutin kontrolleri düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Taşıma ve sevkiyat noktasında herhangi bir arıza ile karşılaşılması söz konusu değildir. Buna ek olarak orta boy, küçük boy veya büyük boy tüm kamyon çeşitleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Bahsi geçen araçların maksimum yük kapasiteleri de oldukça yüksektir. Ayrıca  nakliyat aracı talep eden müşterilerimize aynı gün içerisinde cevap verilmektedir. Hizmete sunulan tüm kamyon veya kamyonetler düzenli bir şekilde de temizlenmektedir.

 

kiralık nakliye aracı
kiralık nakliye aracı

Nakliye Aracı ve Taşıma güvenliği

Nakliyat araçlarının fiziki özellikleri veya taşıma kapasiteleri, eşyaların güvenliği açısından önemlidir. Kiralık nakliye kamyonları tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin söz konusu araçların yakıt tüketimi, depolama alanları veya sunmuş olduğu özellikler, taşımanın daha kolay yapılabilmesini sağlamaktadır.

Firmamızın tüm kamyon ve kamyonetleri günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Bu kamyon ve kamyonetlerde asansör sistemleri de yer almaktadır. Firmamız müşterilerine göndermeyi düşündüğü her bir aracı son kontrollerden geçirmektedir.

Ayrıca tüm araç modelleri ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde taşıma maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir. Kiralık nakliye kamyonu talep eden kurumsal şirketlere veya fabrikalara özel desteklerde sağlanmaktadır. Firmamız komple yükler içinde depolama alanları geniş olan kamyonları devreye sokmaktadır.

Kiralık Nakliye Aracı Ücreti

şehirler arası nakliye

Kiralık nakliyat aracları ücreti, söz konusu kamyonların kullanım süresine, büyüklüklerine veya fiziksel özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ancak firmamız tüm araçlarını ekonomik rakamlar ile hizmete sunmakla beraber süre noktasında da herhangi bir kısıtlama getirmemektedir.

Kiralık nakliyat aracı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için Evdema Evden Eve Taşımacılık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Talep ettiğiniz kamyon veya kamyonetleri yakından incelemek için ise ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamız şehir dışından gelen meslektaşları için her türlü araç ve asansör temini sağlamaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyeci

Tüm yükler güvenli ve hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde taşınmaktadır. Herhangi bir araç sorun çıkması halinde de firmamızın diğer araçları devreye girmektedir. Kiralık kamyon gibi araçlara  ihtiyacınız olduğunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.