Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

11.03.2019
333
Kocaeli Evden Eve Nakliyat

İç Anadolu bölgesinde hizmet veren Kocaeli evden eve nakliyat, sektörün liderliğini üstlenmektedir. 2001 yılından bu yanadır faaliyet gösteren firmamız tüm yük ve eşyaları profesyonel yöntemler ile taşımaktadır. Kocaeli’dan Ankara’ya, İstanbul’a ve İzmir’e sevkiyatlar düzenlenmektedir. Ayrıca firmamız şehirlerarası ev taşıma, ofis taşıma ve şehir içi parça yük taşıma gibi tüm alanlarda hizmet vermektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat eşyaların zarar görmemesi için kaliteli bir paketleme desteği sağlamaktadır. Paketlenen tüm eşyalar stabil bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Bünyemizde yer alan araç modelleri sayesinde tüm yükler güvenli bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi tüm daireleri kapsamaktadır.

Kocaeli Şehirlerarası Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyeci

Kocaeli evden eve nakliyeci

Şehir içi nakliye hizmetleri ile Kocaeli şehirlerarası nakliyat hizmetleri çok farklıdır. Çünkü kilometre mesafesinin uzaması ile birlikte eşyaların zarar görme riskleri artmaktadır. Firmamız ise uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca Türkiye’nin 81 iline ev taşıma, parça eşya ve ofis taşıma gibi hizmetler sunulmaktadır.

Kocaeli şehirlerarası nakliyat fiyatları ise oldukça ucuzdur. Zira firmamız müşterileri için yüzde 10’luk indirimler de gerçekleştirmektedir. Ayrıca asansörlü taşımacılık noktasında da her türlü destek eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır. Evdema evden eve nakliyat, sigortalı ve kaskolu nakliye desteği sayesinde de müşterilerine ayrı bir güven aşılamaktadır. Tüm hizmetler komisyonculuk yapılmaksızın kendi bünyemizde bulunan ekip ve kamyonlar ile verilmektedir.

Parça eşya taşıma hizmeti, yine ev taşıma hizmetinde olduğu gibi tüm ilçeler için geçerlidir. Zira eşya sayısının az olması durumunda koca bir kamyon tutmaya gerek yoktur.

Çünkü Kocaeli nakliyat şirketi böyle durumlar için parsiyel taşımacılık desteği sunmaktadır. Ayrıca parça eşyaların paketlenmesi, montajı ve araca yüklenmesi de bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kocaeli nakliyat şirketi, ev ve ofis taşıma fiyatlarına dahil olmak şartı ile tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Konuşulmuşun haricinde ek bir ücretin talep edilmesi mümkün değildir. Kocaeli Evdema evden eve nakliyat firmamız her daim kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Kocaeli İstanbul Arası Nakliyat

Kocaeli İstanbul arası nakliyat şirketimiz, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır. Ev ve iş yerlerin de bulunan eşyalar çok kosa bir süre içerisin de yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Kocaeli İstanbul arası nakliyat hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ayrıca parça eşyalar için yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA