Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Küplüce Evden Eve Nakliyat

19.02.2019
251
Küplüce Evden Eve Nakliyat

Küplüce Evden Eve Nakliyat yılların tecrübesi ve profesyonel hizmeti ve uygun fiyatları ile Küplüce ve çevresinde nakliye hizmeti veren köklü bir kuruluştur. Nakliye sektöründe kaliteli, güvenli, hızlı ve profesyonel hizmet anlayışları ile sektöründe en iyisi olmayı hedef olarak belirlemiş ve o şekilde ilerlemeler kaydetmiştir. Evdema Nakliyat; şehirler arası evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, eşya paketleme, eşya depolama, askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası nakliyat gibi bir çok nakliye alanında hizmetler vermektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Küplüce Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektöründe müşterilerinin memnuniyetini şu şekilde kazanmayı başarmıştır: Hizmet kalitesi, teknolojik ürünlerden faydalanma, profesyonel ve hızlı bir ekip, sigorta ile güvenceli nakliyat ve uygun fiyattır. Müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün kendini geliştirmek için sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır.Personellerine müşteri ilişkileri ve nakliyatın aşamaları ile ilgili sürekli eğitimler düzenlemektedir. Bu sayede de müşteri odaklı çalışmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. Ayrıca soğanlık evden eve nakliye hizmetlerimiz vardır.

Eğer bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Küplüce Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçebilmeniz mümkündür. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertizimiz evinize ziyarette gelir ve eşyalarınızla ilgili gerekli incelemeleri yapar.

Küplüce Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz evinizde aşağıdaki incelemeleri yapar:

  • Eşyalarınızın yoğunluğu,
  • Eşyaların kaçıncı katta bulunduğu,
  • Eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak malzemenin miktarı,
  • Eşyalarınızı taşıyacak personelin sayısı,
  • Eşyalarınızı taşıyacak nakliyat araç sayısı,
  • Asansörlü nakliyata ihtiyaç olup olmadığı,
  • Montaj ve demontaj yapılacak eşyaların belirlenmesi ve eşyaların taşınma esnasındaki sıralaması…

Yukarıdaki hususlara göre ekspertiz incelemeler yapmakta ve bir plan oluşturmaktadır. Oluşturulan plan doğrultusunda sizlere bir rapor şeklinde sunar. Sunulan rapor ile size bir fiyat teklifi sunmaktadır. Karşılıklı bir şekilde anlaşmanın sağlanması ile belirlenen gün ve saatte nakliyat personelleri ve araçları nakliye hizmetine başlamak için gerekli ekipmanlar ile gelir. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Sökülecek eşyalarınız sökülür, paketlenir ve nakliyat araçlarına yüklenir. Diğer eşyalarınızda da aynı işlemler yapılır. Evinizin taşıma işlemleri ekspertizimizin koordinesi ile devam eder. Tüm eşyaların paketlenip nakliye araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirilmesiyle yeni evinize taşınmak için yola çıkar. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni evinize ulaşım sağlayan araçlarımızdaki eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle taşınır. Eşyalarınızın paketleri açılır ve sizin gözetiminiz altında dilediğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Gerekli tüm düzenlemelerin bitmesinin ardından sizlerin memnuniyetiniz sonucunda nakliyat hizmetimiz tamamlanmış olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA
WHATSAPP