Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Kurumsal ofis nakliye firmaları İstanbul

17.04.2019
205
Kurumsal ofis nakliye firmaları İstanbul

Ofis nakliye firmaları içinde en iyi kurumsal firma ünvanı ile çalışmaktayız. İşletmeler veya şirketler yeni bir şubelik açma durumunda taşımacılık desteği almak zorundadır. Bu destek ise kurumsal ofis nakliye firmaları tarafından verilmektedir. Bu tür firmalar, çalışma alanlarında bulunan eşyaları talep edilen adreslere götürmektedir. Ancak bazı firmalar kurumsal bir hizmet verirken bazıları ise standart ve basit bir şekilde taşımacılık faaliyeti göstermektedir. Evdema nakliyat firması, tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca firma bahsi geçen kurumsallığı yakalamakla beraber alanın uzman ekipleri sayesinde de eşyaların bilimsel yöntemlerle taşınmasını sağlamaktadır. Ofislerde yer alan mobilyalar, dolaplar ve diğer yükler özenle paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. Kurumsal  taşıma firmaları denilince akla ilk gelen Evdema Nakliyat firması, ücretsiz bir şekilde de ekspertiz desteği sunmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[/ fc]

ofis nakliye firmaları

ofis nakliye firmaları

Kurumsal ofis nakliye firmaları sadece alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir. Kaliteli bir işçilik ve taşıma desteğinin en önemli aşaması, projede görev yapan ustaların tecrübesi ve bilgisidir. Şayet günlük yevmiye usulü çalışan hamallar ile gerçekleştirilen nakliyatlarda ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Evdema ise, 10 yıllık uzman kadrosu sayesinde tüm uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Özellikle de çalışma alanlarında yer alan mobilyalar marangoz ustaları tarafından sökülmekte ve tekrar monte edilmektedir. Kurumsal ofis taşıma firmaları, aynı zaman da ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Taşıma işlemleri için talep edilen tutarlar haricinde ekstra bir ücretin daha beyan edilmesi söz konusu değildir.

Kurumsal Ofis Nakliye Firmaları Neden Tercih Edilmeli ?

                                                                                           

Bilindiği üzere nakliyat sektöründe hizmet veren pek çok firma, müşterilerini dolandırmaktadır. Örneğin eşyaların incelenmesine rağmen işin ortadan farklı nedenlerden dolayı ek ücret talep edilmektedir. Başka bir örnek ise söz verilen tarihte adreslere ulaşılmaması ve taşıma işlemlerinin sekteye uğratılmasıdır.

Kurumsal  evden eve nakliye şirketleri ise bahsi geçen sorunları yaşatmamaktadır. Bu tür firmalar bünyesinde yeni teknolojiler ile üretilmiş olan araç modelleri yer almaktadır. Yine bu araçlarda bulunan logolar veya reklamlar firmanın kendi bünyesine aittir.

Taşımacılık hizmetlerinde yaşanan sorunlar için bir muhatap bulmak oldukça zordur. Ancak bu zorluk Kurumsal ofis nakliye firması için geçerli değildir. Özellikle de müşteriler ile sürekli iletişim halinde olan evdema taşımacılık, yaşanacak olan tüm maddi kayıpları karşılamaktadır. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca firma elektronik cihazlar için uzman teknik servis ekipleri temin etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA