Nakliyat Sigortası

Nakliyat Sigortası

Nakliyat sigortası Taşıma işlemleri sırasında yaşanan maddi kayıpların karşılanabilmesi için kesinlikle gerekmektedir. Bu sigorta, hem şirketi, hem de müşteriyi güvence altına almaktadır. Evlerde, ofislerde veya işyerlerinde bulunan eşyalar teker teker incelenmektedir. İnceleme işlemleri ise, ekspertiz ekipleri tarafından yapılmakta ve tüm eşyalara bir değer biçilmektedir. Böylece yaşanan maddi kayıplar, sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Firmamız da bu noktada tam bir destek sunmaktadır. Talep edilen adreslere hızlı bir şekilde ulaşılmakta ve tüm eşyalar sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca nakliye sigortası, parça yükler veya kurumsal malzemeler içinde yapılabilmektedir. Firmamız müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmakla beraber, taşıma sürecinde en ufak bir sorun yalanmasını da engellenmektedir.

Nakliyat Sigortası Farkı

uygun ev taşıma. Nakliyat Sigortası
uygun ev taşıma. Nakliyat Sigortası

 Bazı taşımacılık şirketleri, araçlarında bulunan trafik sigortası ile nakliyat sigortasını eş değer tutmaktadır. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Nakliyat sigortası, taşınması planlanan eşyalara özel olarak yapılmaktadır. Araçlarda bulunan trafik ve kasko poliçeleri, söz konusu eşyaları kapsamamaktadır.

Ayrıca bir kaza yaşanması durumunda da zarar gören eşyaların maddi kayıpları, trafik sigortası tarafından ödenmemektedir. Firmamız ise, taşınması istenen tüm eşyalara özel ekspertiz desteği sunmaktadır. Ancak bazı şirketler, müşterilerini kandırmak için trafik sigortasını, nakliyat sigortası olarak tanıtmaktadır. Firma tercihlerinde bu durumun göz önünde bulundurulması ve eşyalara özel olarak poliçeler düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde maddi zararlar ürün sahiplerine yansıtılabilmektedir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sigortalı taşımacılık hizmetleri, şehirler arası sevkiyatlar açısından oldukça önemlidir. Banka ve kurumsal taşımacılık desteği alan birçok şirket, taşıma sigortası yaptırmaktadır. Firmamızın ise, anlaşmalı olduğu kasko acenteleri bulunmaktadır.

İster şehir içi, isterse şehirlerarası sevkiyatlar için sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmamız yapılan sigortalar için de herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Ayrıca bünyemizde bulunan kamyon ve kamyonetlerin tamamı K3 belgesine sahiptir. Bu belge Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmektedir. Belgenin veriliş amacı ise, söz konusu firmanın taşımacılık faaliyeti gösterebilmesi noktasında herhangi bir engel olmadığıdır. Firmamız müşterilerine kurumsal bir hizmet sunmakta ve taşınma sürecinin kısa bir zaman içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Nakliyat Sigortası Ücretlimi?

Nakliyat sigortası, taşımacılık hizmeti veren her firmanın yaptırması gereken resmi bir prosedürdür. Ancak bazı şirketler söz konusu sigorta için müşterilerinden ücret talep etmektedir. Firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Taşımacılık sigortası, anlaşmalı olduğumuz acenteler tarafından yapılmakta ve ücreti de firmamız bünyesinden gerçekleştirilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Biz her zaman sigortalı nakliye hizmeti ile tüm eşyalarınızı taşıyoruz. Lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir