Nakliye Hizmetleri Teklif Formu

Nakliye Hizmetleri Teklif Formu ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Lütfen teklif formunu eksiksiz doldurunuz. Sizlere en iyi teklifi vermeyi garanti ediyoruz. Tüm çalışmalarımızda her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizler kadar eşyalarınızda bizim için önemlidir. Tüm nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızı evinize taşıyana kadar sigortalıyoruz. Sigortalı nakliye hizmeti sunuyoruz.

Nakliye Hizmetleri Teklif Formu

 

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

 

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri ile Evdema Nakliyat firması sektörde 25 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

Nakliye Hizmetleri Teklif Formu
Nakliye Hizmetleri Teklif Formu

Kurumsal Nakliyat Firması ; Müşterilerini ve çalışanlarını her zaman memnun eden ve gülümseten lider nakliyat firması.. Kurumsal Nakliyat Firması olarak hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir.
Kurumsal Nakliyat Firması Olarak Misyon Ve Vizyonumuz ;
Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir nakliyat ve lojistik firması olmak.

Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmetler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bir bağ kuracağız.
Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.
Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.
İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız. Kurumsal Nakliyat Firması Evdema.