Ofis Taşıma Firması

Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma firması olarak Evdema Nakliyat İstanbul geneline ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. 2000 yılından bu yanadır taşımacılık ve depolama sektörün de faaliyet gösterilmektedir. Firmamız kurumsal şirketler, iş yerleri ve holdingler için 7/24 araç desteği sağlamaktadır.

Ofis taşıma şirketi denilince akla ilk gelen Evdema nakliyat, müşterilerine pratik çözümler sunmaktadır. Ayrıca tüm taşımacılık hizmetleri anahtar teslim bir şekilde verilmektedir. Yani ambalajlama, paketleme, montaj gibi işlemler bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamız Türkiye geneline şehirlerarası nakliye  ve ofis taşıma hizmeti de sunmaktadır. Ankara, İstanbul, Bursa gibi illere 7/24 sevkiyatlar düzenlenmektedir. Evdema tarafından nakil edilen eşyaların deforme olma riski bulunmamaktadır. Firmamız ofis taşıma hizmetlerini nakliye sigortası kapsamın da vermektedir.

Ofis Taşıma Firması Evdema Nakliyat

ofis taşıma firması

 Şehirlerarası ofis taşıma firmaları profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’dan alınan yükler 2 iş günü içerisin de 81 ile götürülmektedir. Evdema bünyesin de bulunan kapalı kasa araçlar sayesinde çoklu yükler veya büyük şirketler tek sefer de nakil edilmektedir. Şehirlerarası ofis taşıma fiyatları makul ölçüdedir.

Firmamız işçilik hizmetleri için ekstra bir para talebin de bulunmamaktadır. Ayrıca 81 il için de sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmamız ofis nakliye sürecin de müşterilerine en ufak bir zorluk çıkarmamaktadır.

Ucuz Ofis Evdema

 Ucuz ofis taşıma firması müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmamaktadır. Bu tür şirketler komisyon üzerinden iş almaktadır. Paketleme ve montaj gibi işlemler eksik bir şekilde yapılmaktadır.

Evdema ise fiyat açısından en ucuz ofis nakliye hizmetini sağlamaktadır. Müşterilerimiz kolay ve pratik bir taşınma desteğinin yanı sıra sorunsuz bir ofis taşıma hizmetine de sahip olmaktadır. Ucuz ofis taşıma firması tarafından sunulan fiyatlar içerisin de paketleme ve montaj gibi işçilikler yer almamaktadır. Ayrıca bu tür nakliyeciler müşterilerinden ekstra ücretler talep ederek mağduriyet yaşatmaktadır.

Kurumsal Ofis Taşıma  Şirketi

 Kurumsal ofis taşıma firması olan Evdema nakliyat, fiyat belirleme noktasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şehir içi hizmetlere özel yüzde 24’e varan indirimler yapılmaktadır. Firmamız bankalar, oteller ve lüks konutlar için de kurumsal taşımacılık hizmeti vermektedir. Detaylı fiyat bilgisi için Evdema nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası