Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

19.02.2019
294
Rahmanlar Evden Eve Nakliyat

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat; Rahmanlar ve İstanbul’un her semtine evden eve nakliyat, eşya depolama, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti vermektedir. Rahmanlar Evden Eve Nakliyat’ın nakliye sektöründe adını duyurmasında ki en önemli husus hizmetlerini kusursuz ve hızlı bir şekilde yapmasıdır. Evden eve nakliye hizmeti sizlerin taşındığı ev ile başlayacak, taşınacağınız eve kadar devam edecek olan süreçtir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[/ fc]

Rahmanlar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Böylesine zorlu süreçte sizlere en iyi, kusursuz ve güvenli bir şekilde hizmet verecek olan Evdema Nakliyat ile çalışmanın sizleri memnun edeceğinden hiç bir şekilde şüpheniz olmasın.
Rahmanlar Evden Eve Nakliyat’ın ev taşıma hususunda özel olarak geliştirdiği yöntemleri ile müşterilerine daima çözüm yolu bulmaktadır. Yapacağı her nakliyat hizmeti garanti kapsamı altındadır.

Rahmanlar evden eve nakliyeci

Rahmanlar evden eve nakliyeci

Eşyalarınızın sigortalı olması müşterilerimize daha fazla güven vermekte ve eşyaların olumsuz durumla karşılaşması durumunda sigorta tarafından karşılanmasını sağlamaktadır. Evinizdeki eşyaların güvenli, kusursuz, hızlı ve profesyonel olarak taşınmasını istediğiniz durumda firmamızın müşteri temsilcisiyle görüşüp ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlerin de müsait olduğunuz bir zamanda ücretsiz ekspertizimiz evinize ziyarette bulunacak ve bazı incelemeler yapacaktır. Sizlere en uygun fiyatlar sunabilmesi ve kusursuz bir nakliyat hizmeti gerçekleştirebilmesi için gerekli incelemeleri yapması gerekir.

Rahmanlar Evden Eve Nakliye Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertizimizin incelemeleri ve nakliyat planı aşağıdaki şekildedir:

  • Evinizin kaçıncı katta olduğunu gözlemler,
  • Binanın durumuna göre asansör gerekip gerekmediği konusunda not alır,
  • Hangi eşyalarınızın sökülmesi gerektiğini belirler,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi için gerekli paketleme malzemelerin miktarını belirler,
  • Eşyalarınızın taşınması için kaç personel gerektiğini belirler,
  • Eşyalarınızın hangi büyüklükte bir nakliyat aracının taşıyacağını belirler,
  • Yeni evinizin kaçıncı katta olduğu gibi bilgileri alır.

Yukarıdaki bilgileri edinen ekspertiz gerekli iş planını yapıp sizler için en uygun bir fiyatı teklif olarak sunar. Karşılıklı olarak anlaşıldığında belirtilen gün ve saatte nakliyat hizmetinin başlaması için personeller gerekli ekipmanları ve araçları ile hazır halde gelir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspertizin planları ve koordinesi ile demonte edilmesi gereken eşyalar sökülmekte ve paketlenmektedir. Daha sonra diğer tüm eşyalar da paketlenmekte ve dikkatli bir şekilde nakliyat araçlarına taşınmaktadır. Tüm eşyalarınızın düzenli bir şekilde taşınması ile nakliyat personelleri ve araçları yeni adrese götürülmek üzere yola çıkar.

Yeni adrese ulaşan nakliyat araçları ve nakliye personelleri yine büyük bir titizlik ile eşyalarınızı düzenli ve dikkatli bir şekilde eve taşır. Sizin gözetiminiz altında dilediğiniz şekilde eşyalarınız monte edilir ve yerleştirir. Sizlerinde memnuniyeti ile nakliyat hizmetinde sona gelinir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA