Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Sakarya Evden Eve Nakliyat

11.03.2019
445
Sakarya Evden Eve Nakliyat

Sakarya Evden eve nakliyat  şirketi, Sakarya başta olmak üzere pek çok il veya ilçeye taşıma hizmeti vermektedir. Bilindiği üzere ev veya ofislerde bulunan eşyalar belirli zamanlarda farklı adreslere götürülmektedir. Ancak genelde uygulamalar sırasında pek çok mobilya ya da koltuk deforme olmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Sakarya Evden Eve Nakliyat

Bu nedenle de müşterilerimiz alanında uzman Sakarya nakliyat şirketleri arayışına girmektedir. Firmamız ise profesyonel personelleri sayesinde müşterilerden gelen tüm talepleri karşılamaktadır. Önceliğimiz taşıma güvenliği ve ürün sahiplerinin memnuniyetidir. Dolasıyla da paketleme, yükleme, montaj gibi işlemler sırasında eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

Sakarya Evden Eve Nakliye

Sakarya Evden eve nakliyeci

Sakarya Evden eve nakliyeci

1+1 gibi küçük daireler Sakarya eden eve nakliye firması tarafından indirimli fiyatlar ile taşınmaktadır. Firmamız eşya sayısının az olması durumunda işçilik ücreti talep etmemektedir. 4+1 veya 5+1 daireler ise yine yüzde 20’ye varan indirimlerle taşınmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin bu süreç içerisinde herhangi bir zorluk ile karşılaşmaması için paketleme işlemleri ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sakarya nakliyat personelleri kanepeleri, koltuk takımlarını, masa ve mobilyaları paketlemektedir. Daha sonra yükleme işlemlerine başlanmaktadır. Ayrıca yükleme sırasında da ambalajların açılması söz konusu değildir. Sakarya evden eve nakliyat şirketi 7/24 araç desteği de sağlamaktadır. Rize evden eve nakliye hizmetlerimiz de inceleyebilirsiniz.

Evdema  Nakliyat Firması ile Güvenli Taşıma Hizmeti

Sakarya nakliyat firması, asansör sistemin gerekliği olduğu yüksek katlı binalar için vinç sistemi desteği sağlamaktadır. Bünyemizde yer alan vinç sistemleri 18 kat yüksekliğe kadar ulaşım sağlamaktadır. Dolasıyla da taşıma işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sakarya EVDEMA evden eve nakliyat asansörlü ev ya da ofis taşıma hizmetlerini de ucuz fiyatlar ile vermektedir. Ayrıca Sakarya’nın her bir ilçesine ve mahallesine asansörlü araçlar tedarik edilmektedir. Vinç sistemlerine yüklenen birtakım eşyalar halatlar ile sabitlendikten sonra binalara çıkarılmaktadır. Herhangi bir iş kazasının yaşanması söz konusu değildir.

Sakarya Nakliye Fiyatları

Sakarya nakliye fiyatları ofislerde veya dairelerde bulunan eşya sayılarına göre farklılık göstermektedir. Örneğin eşya sayısı arttıkça taşıma ücretleri de artmaktadır. Sakarya evden eve nakliyat firmamız her türlü yükü taşıyabilecek araç modellerine de sahiptir. Söz konusu araçlar sayesinde şehirler arası ev taşıma, parça eşya taşıma ve ofis taşıma hizmetleri de profesyonel bir şekilde verilmektedir. Evdema Nakliyat ile hemen iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA