Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

15.02.2019
300
Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları, eşya sayısına, iki il arasında ki uzaklığa ve tonaj miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Bir takım firmalar ise, müşterilerine indirim ve kampanyalar gerçekleştirmek bahanesi ile komisyonculuk üzerinden iş almaktadır. Ayrıca yanlış yapılan işlemler nedeniyle de eşyalara zarar verilmektedir. Evdema Nakliyat firması ise, profesyonel hizmet anlayışı sayesinde tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma şehirler arası nakliyat fiyatları açısından da en makul hizmeti vermektedir. Özellikle de Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlere günlük olarak sevkiyat düzenlenmektedir. Ofis, parça yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet gösteren firma, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem göstermektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

şehirler arası nakliye ücretleri

şehirler arası nakliye ücretleri

Firmamız tarafından verilen şehirler arası nakliyat hizmetleri, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerini kapsamaktadır. Bünyemizde bulunan araç modelleri, olumsuz hava koşullarında bile hizmet verebilmektedir. Ayrıca ülkemizin güneydoğu bölgesinde bulunan illerine de araç desteği sağlanmaktadır. Özellikle de parça eşyalar, ofis malzemeleri ve kurumsal yükler talep edilen adreslerden alınmakta ve talep edilen adreslere götürülmektedir. Yolculuk sırasında herhangi bir problem yaşanmaması içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır. Firmamız parça eşyaları, depolama alanlarına getirmektedir. Sevkiyattan önce tüm yükler son bir kes sayımlardan geçirilmektedir. Şehirler arası nakliyat hizmetleri noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız, müşterilerine söz verdiği tarihte de teslimat işlemlerini tamamlamaktadır. Ayrıca ambar yükler, de firmamız tarafından işlem görmektedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları  Hesaplanması

Şehirler arası nakliyat hizmetleri karşılığında talep edilen ücretler, firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu bu fiyatlar, firmamız tarafından yapılan indirimler sayesinde ucuzlatılmaktadır. Ayrıca paketleme ve montaj işlemleri için de herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Şehirler arası nakliyat fiyatları, her geçen gün artmasına rağmen, firmamız eski fiyat tarifesi üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca sevkiyatlarda kullanılan araçların ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olması nedeniyle maliyetler büyük ölçü de düşürülmektedir. Firmamız, parça eşyaları ve ofis yüklerini de makul rakamlar ile taşımaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Anlık araç talebinde bulunmak veya adresinize ekspertiz ekibinin yönlendirilmesini sağlamak için de firmamızdan destek alabilirsiniz. Uygun nakliye firması olarak sizlere en iyi fiyatları sunmayı garanti ediyoruz.

Şehirler Arası Uzman Ekip Desteği

Bazı firmalar şehirler arası nakliyat fiyatları noktasında ki işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük yevmiye usulü hizmet veren elemanları tercih etmektedir. Ancak Evdema Nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm personeller alanında uzman olmakla beraber, mesleğin beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir. Yine söz konusu bu personeller, düzenli zaman dilimlerinde eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede de taşıma işlemlerinin daha da profesyonel bir şekilde yapılması sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA