Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Şehirlerarası Nakliye Firmaları

23.05.2019
260
Şehirlerarası Nakliye Firmaları

Şehirlerarası Nakliye Firmaları içinde Evdema nakliyat sizlere en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyor. Evlerde, ofislerde veya şirketlerde bulunan eşyalar değişkenlik gösteren nedenlerden dolayı farklı illere götürülmektedir. Ayrıca taşıma işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için alanında uzman olan şehirlerarası nakliye firmaları tercih edilmektedir. Özellikle de evdema taşımacılık bu noktada her türlü desteği sağlamaktadır.

Türkiye’nin 81 iline araç desteği sunan firma, akla gelen tüm yükleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Paketleme ve montaj gibi ek hizmetleri sayesinde de müşterilerin bu süreç içerisinde herhangi bir zahmetle karşılaşmalarını engellemektedir.

Evdema şehirlerarası nakliye firmaları, taşıma tarihi noktasında ürün sahiplerinin isteklerini ön planda tutmamaktadır. Ancak söz konu ile veya ilçeye ağır yükün çıkması halinde ev eşyalarını da kabul etmektedir. Evdema taşımacılık firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm eşyalar müşterilerin talep ettiği gün ve saatte adreslere teslim edilmektedir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Taşıma işlemleri sırasında yaşanabilecek kaza ve maddi kayıp riskleri oldukça fazladır. Bu riskler, şehirlerarası illere düzenlenen sevkiyat noktasında artış göstermektedir. Kilometrenin uzun olması, aracın hareket anında iken eşyaların deformasyona uğraması ve özellikle yanlış yüklemelerden kaynaklanan sorunların oluşması kaçınılmaz bir durumdur.

Evdema şehirlerarası nakliyat firmaları ise, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca kaliteli naylon ve ambalajlar ile koruma altına alınan yüklere zarar gelme riski bulunmamaktadır. Firma, montaj, kurulum ve asansörlü nakliyat desteği de sağlamaktadır.

şehirler arası nakliye. Şehirlerarası Nakliye Firmaları

şehirler arası nakliye. Şehirlerarası Nakliye Firmaları

Şehirlerarası Nakliye Firmaları Eşya Taşıma

Evdema şehirlerarası taşıma firması öncellikle tüm yükleri dikkatli bir şekilde incelemekti. Daha sonra taşıma işlemleri için kullanılması planlanan araçlara karar vermektedir. Eşyalara uygun bir şekilde araç tercih edilmesinin sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Örneğin tüm eşyalar tek bir seferde yeni adreslere götürülmektedir. Firma personelleri yükleme işlemleri sırasında da yüklerin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmaktadır. İki farklı eşyanın birbirine sürtmemesi veya sevkiyat sırasında hareket etmemesi içinde sabitleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Evdema nakliyat personelleri, yeni yaşam alanlarına getirilen eşyaları özenle montaj etmektedir. Şehirlerarası taşımacılık noktasında profesyonelliği yakalamış olan firma, müşterilerine özel ücretsiz ekspertiz desteği de sunmaktadır.

Şehirlerarası Nakliye Şirketleri

Şehirlerarası evden eve nakliye  tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin evinize veya işyerinize en yakın olan firma ile iletişime geçmek, fiyat noktasında avantaj sağlayabilir. Ayrıca çalışmayı düşündüğünüz şehirlerarası nakliyat firmalarının K3 belgelerine sahip olup olmadığının da araştırılması gerekmektedir. Kaliteli bir taşımacılık desteği almak için Evdema şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızı Türkiye’nin 81 iline gönderebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA